Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak szerintem kivételezik a...

Csak szerintem kivételezik a párom?

Figyelt kérdés

Szép estét mindenkinek. Egy számomra elég szomorú kérdésem lenne hozzatok.

Van egy 3éves fiam és egy 2 éves lànyom. .

A pàrom mindig fiut akart. Sose volt igazàn a kedvence a làny mert neki màr vam 2 az előző hàzassàgàbol.

Egyfolytában a fiut ajnàrozza mindig neki ad igazat amit a lányom csinàl okos dolgot szinte nem is érdekli. A fiunak nagy kocsikat vesz mig a lánynak szinte semmire nem való jàtékot csak ha szolok hogy ez nem igazságos.

Amikor a pociba volt a nevére sem vette csak amikor elmúlt 1 éves.

Nagyon szomorú ez nekem mert mindig amikor kivételezik akkor a fiun csattan. Amit nen tagadom én csinálok. Pl ma betettem a lányomat a kisàgyba és toporzékolt nen akart lefeküdni. Erre odament agresszív modon hogy még meg is ilyedtem és ugy ràorditott hogy szegényke utàna sokàig hüppögött és nézett.

Majd a azt mondta hogy a fiubol lànyt nevelek a lányt meg elkényeztetett. Hozzàteszem ő olyab mocskosan neveli a fiut hogy az jem emberi még az anyja is megjegyezte.

Szoval ezt igy nem lehet leirni ha ugy van kedve akkor buzditja gonosz dolgokra. Ha meg nincs kedve hozzà akkor letoja a fejét és persze én vagyok a hibàs mindenért.

Tisztában vagyok azzal hogy a gyerek nem tehet semmiről de amikor azt mondja az apja a fiúnak hogy a Hannàt màr akkor kukàba kellet volna dobni amikor megszületett. Na akkor a gyerek is ismétli föleg akkor amikor iszik.

A fiam nagyon jó lelkű gyermek attol tartok beszennyezi vagy lelkileg megsinyli az apja tulzott elnevelését.

Persze engem is elnyomott mindig azt veszem észre hogy ugyanazt csinàlja a picilánnyal mint velem.

Köszönöm


2014. aug. 20. 19:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a legjobb, ha azonnal elválsz tőle, rohansz a segélyekért és feljelented családon belüli erőszakért - mert hogy ez kimeríti ezt a fogalmat - és annyi pénzt lehúzol róla, amennyit csak tudsz. Keresd fel a régi barátaidat, ha nem marta el mellőled mindet és kérj segítséget. Én ezt tenném.
2014. aug. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Hasonlóan viselkedett a régi családjàval is de én ezt nem tudtam vagy nem akartam làtni.

Igen olvastam rengeteget elszomorit

2014. aug. 20. 20:31
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj de elolvastam a kerdést és a kommenteket és tiszta ideg lettem. Ilyen aljas ember hogy lehet apa? Sűrgősen keress megoldást hogy hagyhatod el ezt az embert. A te és a gyerekeid életét is tönkre teszi! Gondolj bele mostmár nem csak magadért vagy felelős, ugyhogy a "jaj de hát szeretem" és eltűrök neki mindent nem jó és nem férhet bele az életedbe. Kérj segítséget a családsegítőbe ha nincs hová menned, vagy beszélj rokonokkal, barátokkal, de ne tedd ki a gyerekeidet egy alkoholista szar ember lelki terrorjának!
2014. aug. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
49%

Gratulálok a sikeres párválasztáshoz!

Remélem, a fiadból is hasonlóan értékes ember lesz!


Mellesleg, tanulj meg helyesen írni!

2014. aug. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Otthagynám. Amint lehet. Írtad, hogy nincs hova menni, de erre valamit ki kell találni. Úgy gondolom, hogy már csak rosszabb lesz. Képzeld el, ha a fiú idősebb lesz, és már érteni is fogja, hogy az apukája kidobta volna a testvérét (jóég, még leírni is szörnyű). Ez nem egészséges állapot sem a gyerekeknek (egyiknek sem!), sem Neked. Amint találsz valami megoldást, hagyd ott, vagy küldd el őt...


Még egy jó tanács: amíg együtt vagytok, NE kivételezz Te pedig a lánnyal. Szeresd őket ugyanúgy, legyél velük ugyanolyan. NE távolodjanak el a testvérek se egymástól, se tőled, ha már az apjuktól el kell.


Végül: én nem hibáztatlak a párválasztásért. Szerelmesen az ember elnézi a párja hibáit. De legalább észrevetted most. Hajrá!

2014. aug. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
próbálj meg valahogy elmenni dolgozni.gyerkőcök menjenek bölcsibe.bármijen munkát vállalj el.takarítást akármit.ha lesz munkád ott tudod hagyni.lehet nem egy-két nap alatt de előbb utóbb eltudod hagyni.szerinted milyen lesz a lányodnak mikor már megérti hogy az apja kidobná a kukába?
2014. aug. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Nagyon szégyellem magam ezért. Màr pàrszor otthagytam de visszamentem mert visszasirt. Egy ideig jobb volt de utàna csak rosszabb. Lelkileg kinyirt azt tudom de ugy ugràlok neki ugy teszek mintha semmi sem történne.

Kezelnek is mert mentàlis beteg vagyok.

Bizonytalanság a jövőre személyiség zavar. Nem takarozni akarok vele de így nehezebb. A doki javasolta hogy korhàz majd a perek és visszakapom őket. Bizonyíték van.

De nem hagyom őket itt. Legalábbis nem akarom mert az csak nekem lenne jó nem nekik.

Nem is tudom.

Tanácstalan vagyok.



Mellesleg telefonról irok a helyesírási hibàk miatt Elnézést.

2014. aug. 20. 21:27
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Én már ott vágtam volna el apuka nyakát amikor elöször kiejtette a száján,Hannát a kukába kellett volna dobni!Szedd össze magad,és lépj le ettől a nyomorulttól.Azért nyom el mert hagyod magad!Nem megijedni kell aranyom,rá ordit a kicsire te meg csak megijedsz?ha a kincsed a pici akkor állj is ki érte!Mi lesz ha nagyobbacska lesz felkeni a falra?Na majd adnák én neki...
2014. aug. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Remélem tudod,hogy ha ezzel az emberrel maradsz,akkor konkrétan a gyerekeid lelki fejlődését veszélyezteted,de elég durván! Nem is értem,hogy hogy nem hagytad még ott! Én is tudok erősen függeni pasitól,de ha gyerekem lenne és ilyen pszichopata módon viselkedne velük,költöznék el,de mint a szélvész! Undorító,ha kicsi gyerekkel/gyerekekkel így bánnak és valaki még tűri is! Az a dolgod,hogy megvédd őket! Olyan szinten lelki nyomorék lesz mindkét gyereked,hogy csak na! Ezt akarod?
2014. aug. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
85%
Sajnálom hogy beteg is lettél (gondolom) emiatt a pasas miatt, de le kell küzdd a betegséget, mert így nehéz lesz munkát találnod! Hidd el, nagyon sokan (többek közt én is) szenvedtem ilyen agresszív agyatlan embertől! Tudom hogy nehéz elmenekülni, de ha egyszer elhatározod magad, akkor menni fog! Ne hagyd hogy visszasírjon, egye meg amit főzött! Állj a sarkadra és vissza fog térni az önértékelésed, a mentális egészséged. Ha szerényen is, de meglesztek a gyerekekkel, viszont nem kell félelemben élned. Próbálj a családsegítőhöz fordulni, hátha tudnak állást/lakást keresni, ha nincs családod akihez költözhetsz. Sok sikert!
2014. aug. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!