Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Miért aláz meg...

Mit tegyek? Miért aláz meg folyton az anyukám?

Figyelt kérdés

2014. aug. 5. 13:25
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

18 elmúltam, és anyám még mindig tiltani akarta, hogy borotváljam a lábam. Ő sosem tette, a mai napig sem. Ő úgy gondolja, egy nő szőrös lábbal született, akkor úgy is kell élnie.


Próbálj vele leülni beszélgetni. Amíg hisztizel, csak azt bizonyítod, hogy még gyerek vagy. Talán ha többször leülsz vele beszélgetni, ő is belátja, hogy kezdesz felnőni.

DE! még nem vagy felnőtt, csak elindultál azon az úton!

2014. aug. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
A terdemen mar megengedte mert ott jobban latszik..De a labam nem engedi:-(
2014. aug. 12. 21:33
 23/30 anonim ***** válasza:

Hát ez érdekes, azt megengedi hogy a térded leborotváld de a lábad többi részét nem??? nem értem ezt a logikát...


de a legegyszerűbb az lenne ha leborotválnád az egészet és bemutatnád anyukádnak hogy : " Nézd anya milyen szép szőrtelen és sima a lábam, ugye így mennyivel jobban néz ki??"

2014. aug. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Azert nem engedi merrt azt hiszi erosebb lesz tole szor.Egyszer a fel labamat megcsinaltam de benyitott.Mondtam hogy milyen szep sima lenbe a labam
2014. aug. 14. 07:47
 25/30 anonim ***** válasza:

Hát eleinte erősebb is lesz a szőr, gyorsan vissza nő, de idővel / lehet évekbe is bele telik/ sokkal ritkább lesz , kevesebb nő vissza. (Ugyan ez van a szemöldökkel is, ha azt kiszedi az ember szenvedhet vele utána , viszont az is ha sokat szeded sokkal ritkábban nő vissza, és lassabban).

Amikor elkezdtem borotválni a lábam, kétnaponta kellett csinálni mert gyorsan nőtt és sokkal erősebb is volt, jobban látszott, most már kb. 6 éve borotválom rendszeresen és elég 3-4 naponta borotválni.


Anyukád borotválja a lábát? mert ha igen akkor tisztában lehetne a dolgokkal..

Persze ettől függetlenül még mindig nem tartom jó ötletnek hogy borotváld de végülis a te életed...:D:D

2014. aug. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Igen ő is borotválja de neki nincs annyi mint nekem..Neki nem is látszik semmi de azért ő is borotválja.De már mind1 mert már lassan nem kell a rövid gatya hanem a hosszú és nem fog látszódni.mondjuk tesi órán meg égni fogok 100-zal :/
2014. aug. 14. 12:50
 27/30 anonim ***** válasza:

Nem tudom anyukád mióta borotválja a lábát de valószínűleg már jó pár éve, ezt írtam az előző válaszomban, az évek elteltével sokkal kevesebb nő vissza és ritkább is lesz.. szóval nem véletlen az hogy alig látszik neki.

Amúgy tesi órán nem tudsz hosszú nadrágot, cica nadrágot, vagy valami leggings félét viselni? persze nem ezekre a nagyon csillogó villogó, kivagdosott, extra mintásakra gondolok hanem egyszerű feketére...

vagy kötelező felszerelésetek van?

2014. aug. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Hat a feher polo feher tornacim es a feher zokni az igen nadrag rovid kek vagy fekete.Mar viseltem hosszu fekete leggingset es nem szoltak erte.De ugye most megyek felso es nem tudom hogy engedik-e.Amugy koszonom a valaszokat
2014. aug. 14. 20:47
 29/30 anonim ***** válasza:
hát próba szerencse, ha nem szólnak érte akkor hordj hosszú nacit, télen még nem is gáz, rá lehet fogni hogy fázós vagy, aztán időközben puhitsd anyukádat hátha jövőre már borotválhatod a lábad:D
2014. aug. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Télen mindig hosszúban vagyok.Meg amikor megvan akkor is.Hát bevetem a cuki pofát :D
2014. aug. 15. 18:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!