Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Miért aláz meg...

Mit tegyek? Miért aláz meg folyton az anyukám?

Figyelt kérdés

2014. aug. 5. 13:25
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
?
2014. aug. 5. 13:28
 2/30 anonim ***** válasza:
93%
Egy kicsit bővebben? Mivel aláz meg?
2014. aug. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Pl:egyszer is megvert az egyik ismerősöm előtt!!Az okát nem mondom el..De nem én voltam a hibás
2014. aug. 5. 13:30
 4/30 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés...de mivel nincs bővebben kifejtve hogy mikor, milyen helyzetekben mivel aláz meg nem tudunk segíteni de még csak véleményt mondani sem, ennyiből nem tudhatjuk. Még úgysem hogy most leírtál egy példát, mert az sem mindegy mit csináltál, anyukám egyszer engem is jól tarkón vágott egy barátnőm előtt, de nem megalázni akart hanem mert okot adtam rá, akkor én is úgy gondoltam hogy nem én tehettem a dologról, de aztán később rájöttem hogy teljesen jogos volt...ha leírod konkrétan mik történnek lehet hogy jobban tudnánk segíteni...
2014. aug. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Egy másik példa...:egyszer úgy hívott a Tisztelendő bácsi hogy Donatella a Daniella helyett és elmondtam anyámnak én is viccesnek tartottam de amikor már a tanárom előtt úgy beszélt hogy:DONATELLA kérdezi mikor lesz próba,akkor nagyon szégyelltem magam..De még röhögött is..a tAnárom sem nevetett
2014. aug. 5. 13:41
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Engem és a hugomat is apu mindig Lujzinak hívott, pedig egyikünknek sem ez a neve, mégse jutott sose eszünkbe ezen megsértődni. Kérdező szerintem veled van a baj, ami nem is annyira baj, most ilyen korban vagy, hogy úgy érzed mindenki ellened van, szerintem kevés az olyan ember aki ne esett volna át ezen, majd kinövöd :)
2014. aug. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
És az is hogy nem engedi hogy leborotváljam a szőrt a lábamról?????
2014. aug. 5. 13:45
 8/30 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. aug. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
11
2014. aug. 5. 13:56
 10/30 anonim ***** válasza:
49%
11 évesen nincs is szőröd amit borotválni kéne...
2014. aug. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!