Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek belefér, ha egy...

Szerintetek belefér, ha egy apa folyton megüti a lányát?

Figyelt kérdés
Mi lesz azzal, aki így nő fel? Ki lehet egyáltalán heverni ezeket a lelki sérüléseket?

2014. júl. 21. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fér bele, érdemes foglalkozni a dologgal, mert kihathat a lány (leendő) párkapcsolataira.
2014. júl. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy a francba férne bele. Én is ilyen környezetben nőttem fel és elég sok lelki problémám lett belőle.
2014. júl. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanebben nőttem fel! Írj privit ha gondolod!14/L
2014. júl. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem nem fér bele.


Én így nőttem fel már mint h az apám is vert rendszeresen az intoleráns akkori osztálytársaim mellet. Mindezt olyan 10 éven keresztül.

Ez jelenleg úgy jön ki nálam h anyám mondja h bocs ás meg apádnak felejtsd el amit tett.

Ehhez képest én még holtában is utálom.

Mások szerint pesszimista vagyok, egy csepp jóindulat sincs bennem, nem vagyok család centrikus, és önző.


De részletezem ha akarod szóval olyanokért kaptam verést rosszul olvastam vagy számoltam, meg amikor apámra rájöttek ezek az idegbeteg kirohanások, és üvöltött meg ordibált. Röviden terrorban voltam tartva. Ez egyébként odáig is vezette h anyám el vált tőle.

Hát igen ésszel nem letehet bírni azt h mindenért balhézott, milyen zenét halhass, h köszönj, mit egyél,...


Ezeket sose fogom elfelejteni még élek és igen igaz az h a lelki sebek sosem gyógyulnak be, bár már ez megváltozni nem fog.


Ha esetleg te vagy a bántalmazott lány akkor én a helyedben hívnám a 107-et.

Ne járj úgy mint én, csak én túl kicsi voltam anno.

2014. júl. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
2es: te 14 evesen mikor nottel fel?!
2014. szept. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert szerinted akit idaig vertek "kedves" utolso,az is felno valamiben. Es most nem 30 eves embereket kerdezett a kerdezo. Szoval szerintem fogd be a pofad es ulj le a seggedre!:)
2014. okt. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!