Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi legyen a kifogásom? Hogy...

Mi legyen a kifogásom? Hogy mondjam meg nekik, hogy nem megyek velük nyaralni, ha nem akarom, hogy tudják, miért nem?

Figyelt kérdés

Szóval, jövő héten indulnánk nyaralni. Le van foglalva a repülőjegy, a hotelszoba nekem, vízum, minden.

Viszont kiderült valami, ami miatt nem megyek. Vagyis az, hogy apa egyik barátja és a felesége és a fia is arra az útra fizettek be, ugyanabba a hotelbe. És a fiúval én nem vagyok túl jóban... Vagyis sokáig szerelmes voltam belé (egy kicsit talán most is), de aztán egyszer kavartunk és utána én félreértettem valamit, ami miatt megsértődött rám, elkezdett bunkózni, vagy néha észre se vesz, mintha nem is lennék a társaságban.

Szóval majdnem összejöttünk, csak elszúrtam és azóta nem vagyunk túl sokat a másik közelében, vagy ha mégis, annak nincs jó vége.

Ezek után én nem fogok eltölteni vele 2 hetet több ezer km-re, nem engedem, hogy tönkretegye a nyaralásomat, hogy ott is idegeskedjek miatta, vagy figyeljem, ahogy fűzi a lányokat. Azt hittem, hogy ez jó lesz majd arra, hogy elfelejtsem, de így rémálom lenne és nem megyek.


De kéne valami, amivel meggyőzöm anyáékat, hogy maradhassak, mert ők a sráccal kapcsolatban nem tudnak semmit. Ha kell, szervezek valakit, aki elmegy helyettem.



2014. júl. 8. 13:01
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

"csinalt valamit, amin osszevesztunk"


mi volt az? nekem ugy tunik, lenyeges elem es azota van megint haboru

2014. júl. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
szia, mi lett végül? az egész nyaralás rossz volt? hol voltatok?
2014. júl. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos ez a kis történet, melyik filmből vetted? Most komolyan ti ezt beveszitek? Nem látjátok, hogy kamu az egész? Túl sok romantikus filmet nézett a kislány és nagy unalmában írogat itt.
2014. júl. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

43.

azért, mert te nem így élsz, még vannak akik igen


hidd el, van élet a te határaidon túl is ;-)

2014. júl. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Ez nem az én határaimról szól. Aki egy kicsit is reálisan gondolkodik, az látja, hogy ez egy kitalált történet. Különböző amerikai filmekből szedte össze az egész sztorit. Persze, aki szereti ezen művek történeteit és hangulatát, az elhiheti, de attól még 100%, hogy nem igaz. Engem azért zavarna, hogy ilyen könnyen át lehet vágni.
2014. júl. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Ja és nem az úti cél vagy a 15 órás repülőút a gyanús az egészben, abban nincs semmi különös, én is voltam már, hanem ez a szerelmi civódás az, ami teljesen hiteltelen.
2014. júl. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
en is ki szoktam szagolni a kamu sztorikat, de nekem ez nem buzlik. persze mindig van ra esely, foleg itt :-). szdrintem nem feltetlenul hiteltelen, inkabb csak tinis a sztori ....
2014. júl. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!