Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi legyen a kifogásom? Hogy...

Mi legyen a kifogásom? Hogy mondjam meg nekik, hogy nem megyek velük nyaralni, ha nem akarom, hogy tudják, miért nem?

Figyelt kérdés

Szóval, jövő héten indulnánk nyaralni. Le van foglalva a repülőjegy, a hotelszoba nekem, vízum, minden.

Viszont kiderült valami, ami miatt nem megyek. Vagyis az, hogy apa egyik barátja és a felesége és a fia is arra az útra fizettek be, ugyanabba a hotelbe. És a fiúval én nem vagyok túl jóban... Vagyis sokáig szerelmes voltam belé (egy kicsit talán most is), de aztán egyszer kavartunk és utána én félreértettem valamit, ami miatt megsértődött rám, elkezdett bunkózni, vagy néha észre se vesz, mintha nem is lennék a társaságban.

Szóval majdnem összejöttünk, csak elszúrtam és azóta nem vagyunk túl sokat a másik közelében, vagy ha mégis, annak nincs jó vége.

Ezek után én nem fogok eltölteni vele 2 hetet több ezer km-re, nem engedem, hogy tönkretegye a nyaralásomat, hogy ott is idegeskedjek miatta, vagy figyeljem, ahogy fűzi a lányokat. Azt hittem, hogy ez jó lesz majd arra, hogy elfelejtsem, de így rémálom lenne és nem megyek.


De kéne valami, amivel meggyőzöm anyáékat, hogy maradhassak, mert ők a sráccal kapcsolatban nem tudnak semmit. Ha kell, szervezek valakit, aki elmegy helyettem.



2014. júl. 8. 13:01
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
37%
Ó, a kamaszkor hatalmas problémái...
2014. júl. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:

Ha bunkózik veled, és mindazokat teszi veled amiket leírtál az azt jelenti hogy még rá is hatással vagy. Ha nem jelentenél neki semmit akkor nem erőlködne hogy ő jöjjön ki jól a helyzetekből és te rosszul, hanem magasról lesz.na.

Nagyon jó esélyt kaptál ezzel az utazással. Próbálj meg ne foglalkozni vele. Ez azt jelenti hogy ne nézd levegőnek, mert akkor tudja hogy nem közömbös neked. Ne légy vele túl mézesmaca, mert akkor evidens hogy nem közömbös neked. Ne légy vele bunkó, mert akkor tudja hogy nem közömbös neked, hanem csak álcázni akarod az érzéseid. Szóval legyél vele ugyan olyan átlagosan kedves mint a szomszéddal vagy mint egy osztálytárssal. Legyél nagyon csinos és VIDÁM. Legyél olyan amilyen egy vonzó, jó nő egy nyaraláson. Fájjon az ő szíve utánad, ne a tiéd érte. Érted? Szóval csinos, vidám, vonzó , jókedvű, vicces, utazást élvező és élményeket kereső lány legyél. Jó? Ja! És nyugodtan keress kint csinos fiú barátokat. Kezdetnek legjobb a szálloda személyzetéből a legcsinosabb fiúkkal való mosolygós kézzel-lábbal mutogatós beszélgetések!! Nekik úgy is kötelességük kedvesnek lenni veletek vendégekkel.:-) Hagy lással a srác hogy ahova csak mész tetszést aratsz:-) Persze lehet hogy az ő taktikája is ugyan ez lesz a lányokkal, de azzal te próbálj meg ne foglalkozni. Majd ő jegyzi a te sikereid. .....Aztán ki tudja, még az is lehet hogy egy párként jöttök haza:-)))

2014. júl. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
Cukik vagytok mint egy Jane Austin regényben a két szerelmes aki még maga előtt is palástolni szeretné az érzéseit. Kíváncsian várjuk a beszámolót a nyaralásról:-)
2014. júl. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:

De ő nem csak nem kívánatos személy az életemben. Sokkal több annál és félek, hogy rosszabb lenne, ha elmennék (bár sokan azt mondják, ennél rosszabb már nem lehet a kapcsolatunk).


Ami kiváltotta ezt, az az volt, hogy egy házibuliban csókolóztunk, beszélgettünk és elmondta, hogy belém szeretett. Ez fura volt, mert többször hallottam tőle, hogy ő sose lesz szerelmes, mert az ilyen érzelmek csak gyengévé és sebezhetővé tesznek mindenkit.

Meglepődtem és megkérdeztem, hogy ezt hogy érti, és elmondta újra, hogy szeret, de nem tudtam, hogy mit mondja és megkérdeztem, hogy "rendben, de miért?". Erre annyit mondott, hogy felejtsem el az egészet és egy szó nélkül otthagyott és kiment a szobából.

Utána egy hétig nem nagyon kommunikáltunk, ha írtam neki, nem írt vissza, akkor kezdett el levegőnek nézni.

Volt egy ismerősünk szülinapi bulija és ott láttam, hogy egy lánnyal elég jól elvan (nem csókolóztak, meg semmi, de akkor is látszott, hogy a csaj rá van indulva), én pedig féltékeny lettem. Ezért látványosan elkezdtem nyomulni egy olyan srácra, akivel ők utálják egymást és ezt látta ő is. A tekintetéből arra következtettem, hogy nagyon kiakadt, azóta ez van közöttünk.

Utólag megtudtam, hogy azzal a lánnyal nem volt semmi és én gondoltam túl. Viszont őt nem érdekli, hogy azzal a fiúval, akivel flörtöltem, nem történt semmi, csak beültetett az ölébe és miután ő onnan elment, én is leléptem. Nem is akartam magyarázkodni, csak elakartam neki mondani, hogy meglepett, amit mondott, aztán hogy láttam a lánnyal, de nem érdekelte.


A pénz nem lenne nagy gond, most az érdekel a legkevésbé.

2014. júl. 8. 15:11
 25/47 anonim ***** válasza:
100%
Nézd levegőnek és kész. Esetleg én szívesen elmegyek helyetted, ha kifizetik a szüleid.. :D
2014. júl. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
100%
Az meg nagyon tuti, hogy a pénz érdekel a legkevésbé, engem se érdekelne, ha nem én gürcöltem volna érte egész évben.. Akármilyen gazdagok vagytok aranyom, az a pénz nem a fán nő, és még milliós fizu mellett is fáj akár egy tízezrest is elveszteni.. :D
2014. júl. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:
Most komolyan az utolsó mondatomon kell fennakadni?
2014. júl. 8. 15:37
 28/47 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mennél el. ő kerülne ki győztesen. Legyl te az okosabb, és még tényleg javulhat a kapcsolatotok. És hidd el, mi kívülállóként (szerintem) valamilyen szempontból jobban átlátjuk a helyzetet, és nem rosszat akarunk neked. Ezért tanácsolom tiszta szívvel, hogy menj el!
2014. júl. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
Amúgy hova mennél?
2014. júl. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:
Hát, akkor maradnék itthon, átköltözne a legjobb barátnőm, amíg anyáék nincsenek itt, meg arra is gondoltam, hogyha jó lesz az idő, akkor lemehetnénk a Balatonra, hogy azért ne csak itthon üljünk.
2014. júl. 8. 16:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!