Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi legyen a kifogásom? Hogy...

Mi legyen a kifogásom? Hogy mondjam meg nekik, hogy nem megyek velük nyaralni, ha nem akarom, hogy tudják, miért nem?

Figyelt kérdés

Szóval, jövő héten indulnánk nyaralni. Le van foglalva a repülőjegy, a hotelszoba nekem, vízum, minden.

Viszont kiderült valami, ami miatt nem megyek. Vagyis az, hogy apa egyik barátja és a felesége és a fia is arra az útra fizettek be, ugyanabba a hotelbe. És a fiúval én nem vagyok túl jóban... Vagyis sokáig szerelmes voltam belé (egy kicsit talán most is), de aztán egyszer kavartunk és utána én félreértettem valamit, ami miatt megsértődött rám, elkezdett bunkózni, vagy néha észre se vesz, mintha nem is lennék a társaságban.

Szóval majdnem összejöttünk, csak elszúrtam és azóta nem vagyunk túl sokat a másik közelében, vagy ha mégis, annak nincs jó vége.

Ezek után én nem fogok eltölteni vele 2 hetet több ezer km-re, nem engedem, hogy tönkretegye a nyaralásomat, hogy ott is idegeskedjek miatta, vagy figyeljem, ahogy fűzi a lányokat. Azt hittem, hogy ez jó lesz majd arra, hogy elfelejtsem, de így rémálom lenne és nem megyek.


De kéne valami, amivel meggyőzöm anyáékat, hogy maradhassak, mert ők a sráccal kapcsolatban nem tudnak semmit. Ha kell, szervezek valakit, aki elmegy helyettem.



2014. júl. 8. 13:01
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk kevésbé kéne drámázni, és tovább kéne lépni. A srác a szüleivel nem azért megy oda, hogy veled kiszúrjon, vagy veled foglalkozzon. Mi lenne, ha nem foglalkoznál vele és nyaralnál a saját rokonaiddal? Szerintem túlságosan bonyolultnak adod elő ezt a tök szimpla dolgot. Tedd túl magad rajta és ne foglalkozz vele!
2014. júl. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
49%

Látom, szépen elérte, hogy te érezd magadat hülyén, holott a pasik a hülyék áltláaban.

Most lehet, hogy nem, de el tudom képzelni...nézd le...biztos jó lesz előtte is másokkal flörtölni

2014. júl. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
96%
egy nyaralás kiváló pasizási lehetőség. Szedj fel valakit a 2. napon és akkor minden rendben lesz.
2014. júl. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:

De, tönkreteszi majd az egészet.

Tegnap is összefutottunk, ő beszólt, én úgy tettem, mintha nem hallanám, majd megjegyezte, hogy alig várja már a közös napjainkat, öröm lesz néznie, ahogy szenvedek és próbálom őt figyelmen kívül hagyni.

Tudom, hogy nem kedvel, de ő nem engedi, hogy továbblépjek. Nem volt szép, amit tettem, ez tény. De elszúrtam, felfogtam.

2014. júl. 8. 13:08
 5/47 anonim ***** válasza:
97%
Ha ő ennyire rád van még kattanva, akkor nem felejtett el. Egy srác, ha nem mozgatod meg az érzéseit, akkor tök hidegen hagy, és nem mond semmit. Ő még érez, akár dühöt, akár mást, valamit. Én elmennék és megnézném, mi lesz belőle.
2014. júl. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
94%

Mit foglalkool egy ekkora paraszttal?

Normális ember, aki ilyet beszól? Ez hány éves? 13? Nagyon gáz...Én megértelek, nekem is van olyan ember, akitől rosszul vagyok, van olyan, aki meg is vert, tőle pánikrohamom, ha látom az utcán...

Látja, hogy idegsít, ezért csinálja tovább, mert neki is van még valami, amit nem zárt le ezzel...nem szerelmes, csak vmi sz....rul esett neki.


Röhögd már ki!

Legyél laza, röhögd ki, és szój be nekite is....Lgyél már keményebb kcisit. Aztán pasizz az orra előtt!

Szedd már össze mgadat, miért hagyod h bántsanak? Engem egy idióta terrorizált gimiben, ma már tudom, hogy vissza kellett volna szólnom, nem tűrnöm

2014. júl. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
96%

Hát ha lemondasz egy nyaralást egy fiú miatt, az a te szegénységi bizonyítványod (ráadásul nem egy "víkendházas" hétvégéről van szó).


Lehet, hogy egy hotelben laktok, de azért az üdülő övezetek elég nagyok ahhoz, hogy az ember max az étteremben fusson össze másokkal, ha nem akar.

2014. júl. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:

Néha nem szól hozzám, levegőnek néz, aztán ha olyan kedve van, elszór pár "vicces" beszólást, amin mindenki nevet, mert jaj, milyen népszerű és vicces srác, nehogy ne figyeljenek akár arra is, ha csak köhint egyet.

Ha én mondok neki valamit, arra senki nem reagál semmit, mert "ők ebbe nem szólnak bele". Elkerülni se tudom nagyon, mert osztálytársak vagyunk, minden óránk közös, egy baráti társaságban vagyunk és apa jóban van az apjával (együtt teniszeznek, apa a cégeinek, vállalatainak az ügyvédje, gyerekkoruk óta jóban vannak).


És igen, inkább leszek a Balaton partján, ha kell, tök egyedül, minthogy vele legyek egy hotelben. Erős vagyok, de azért nem ennyire.

2014. júl. 8. 13:30
 9/47 anonim ***** válasza:
94%
Én sem értelek, ha nem akarsz vele találkozni akkor nem kell, nem egy hotelszobában lesztek, nem kell egy időben egy helyre menned vele... ugyanúgy elkerülheted mint bárhol máshol. A gondjaidból ítélve fiatal vagy, úgysem fognak otthon hagyni egyedül bármit is mondasz. Inkább menj, érezd jól magad, a csávóval meg össze se fuss, ne is lásson egész idő alatt.
2014. júl. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:

Télen már itthon hagytak, mikor nem akartam velük menni síelni, és tavasszal is.

Tudom, hogyha mennék, akkor nem hagyna békén, vagy rossz kedvem lenne végig, mert levegőnek néz és másokkal flörtöl. Nem akarom az egész nyaralást a szobában tölteni, szomorú zenét hallgatva, bőgve, kipirosodva. Mert ez lenne, ha másokkal látnám.

2014. júl. 8. 13:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!