Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet tenni az ilyen...

Mit lehet tenni az ilyen "anyával"?

Figyelt kérdés

Mikor megismertem a párom még nem ellenezte a kapcsolatunkat. Keresi a páromban a hibát és szétakar minket választani, jelzem 5 hónapos terhes vagyok.


14 éves korom óta úgy viselkedik velem mint egy cseléddel.

Bátyám él mint hal a vizben. Nem vág füvet, nem hord fát..stb. Dolgozik meg alszik.


Páromtól elvárná, hogy vágja a füvet, hordjon fát, hasogasson. Holott alig vagyunk itthon.


Bátyámnak 2x annyi keresete van mint nekem.. Tőlem 3 éve rendszeresen elveszi a pénzem. Majd azt bátyámnak adja hogy tudjon tankolni stb. ( mert neki nem jó a busz..ő inkább kocsikázik).


Kijelentette, hogy költözzünk albérletbe.. Hogyan mikor mindig elvette a pénzem? Úgymond "albérlet fizetés"..



#anya #vitatkozás #egyetlen pici fia
2014. máj. 21. 10:26
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
De védekeztünk.. csak nem vettük észre, hogy kiszakadt a gumi.
2014. máj. 21. 11:24
 12/18 anonim ***** válasza:

Itt a GYK-n rendszeresen olvasom, hogy kiszakadt a gumi.

Ti sem tudjátok, hogy akkor szakad ki, ha a gumi tetején a tasakban levegő marad? Furcsa, hogy felnőtt emberek nincsenek tisztában a védekezési módszerekkel, mindegy.

És persze van a 72 órás tabletta is, ha igazán nem akartok gyereket.


Szóval. A pénzed tedd egy bankszámlára, és ne tartsd otthon. Anyáddal legyél erélyesebb, és ne add oda a pénzed, ilyen egyszerű.

És tessék gyűjteni a különköltözésre.

2014. máj. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk aki azt írja ne adjon pénzt, azért az is belegondolhatna hogy kérdező és párja hamarosan meg egy plusz gyerek is ott él. Nem gondolom, hogy egy szülő feladata gyereke családját etetni és egyáltalán eltartani. Még jó, hogy 2 embere valamivel beszálnak a rezsibe.
2014. máj. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Őszödi Ferenc ***** válasza:
6%

Egy újabb egy tervezett gyermek, aki szerető családba, rendezett körülmények között születik.

Ja, nem.

2014. máj. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Én régóta akartam gyereket és pont "anyám" miatt nem volt tervben. Mivel összejött a baba így most azon vagyunk, hogy mielőbb eltudjunk innen menni külön ahol 3-an lehetünk.



Bátyám és annak a volt "élettársa" nekik fényesre nyalta a valagukat takarított utánuk. A csajszi csinált 90ezer ft-os villanyszámlát.. A gyereket kitette reggel anyámnak mikor anyám éjszakásból jött haza..és délután 2ig anyám kénytelen volt fent maradni mert a drága menyecskéje jót aludt.. :)



Sok minden van amit anyámnak tudnék mondani de várok míg külön megyünk. Hisz most vesztette el a lányát és a 2. unokáját is örökre... Na meg a férjét, öccsét..az egész családot.. Mert mindenki mellettem áll.


Mert velem úgy viselkedik mintha a szolgálója lennék.

Ezért szült meg? Ezért hozott a világra?


Tudjátok semmi anyai szeretetet nem mutat felém..pedig ugrálok neki mindig..de azt hiszem befejeztem mert se előre se hátra nem haladok...

2014. máj. 21. 13:28
 16/18 A kérdező kommentje:

Értem ha tőlünk elvárja, hogy fizessünk..


De könyörgöm ha a bátyámtól nem várta el akkor...Akkor tőlünk miért??


Ugyan úgy a gyermeke vagyok.


A másik meg sosem fogadta el a párom. És keresi benne a hibákat. Szét akar minket szedni..De most édesapám is megmondta: Még egyszer merje azt mondani "anyám", hogy menjünk albérletbe.. Ő maga fogja drága anyámat elküldeni..


Sokak szerint azért csinálja mert középpontban vagyok és őt ezt nagyon zavarja.

2014. máj. 21. 13:32
 17/18 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudlak sajnálni. Igazából azokat az embereket nem tudom sajnálni, akik ostobák. Ostobaságod miatt, most itt sírsz, hogy miért bánnak így veled, és a tesóddal miért nem. Egyszerű a válasz. A tesód már az elején kinevetett mindenkit,és erélyesen nemet mondott. Anyud nagyjából olyan ostoba lehet mint te, mert a tesód reakciójára, csak vállon veregette, és úgy döntött, téged kizsigerel. Te meg hagyod.

Már előre sajnálom a gyerekedet, hogy milyen környezetben kell élnie.

2014. máj. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Én kérek elnézést, hogy az ostobaságom miatt legalább van tető a fejünk felett. Bármennyire is undorító módon viselkedik velem a drágalátos édesanyám mégis nézem a sorsát, hogy ne kerüljön utcára... Én kérek elnézést, hogy ezt megteszem érte annak ellenére ahogy velem bánik.


Kevés az ilyen gyermek..Másnak a családja már rég utcn van ő meg éli a tökéletes életét bűntudatnélkül.. BOCSÁNAT, hogy elviselek mindent mert ilyen jó szívem van és le tudom nyelni a dolgokat...


Igazatok van, hogy régen el kellett volna mennem sőt már 3 évvel ezelőtt is megirtátok. De egyszerűen nem tudtam itt hagyni édesapámat mert lelkinyomorrá teszi édesanyám.. BOCSÁNAT hogy számít az apám és miatta viselek el dolgokat...


Én krek elnézést, hogy feltettem a kérdést.. Vajon más is szenvedni 6 évet az egyik családtagjáért?? Vagy mentené a pucáját lesz.rva azt aki sose ártott neki?


Ebbe ugye nem gondoltok bele?


A gyereknek meg jobb élete lesz mire megszületik már kész is lesz a ház javítása..ez nem téma most.



Ti se gondoljátok végig a dolgokat de tudom, hogy nagyon sokan menekülnének és nem néznék a másikat..Csak neki legyen jó...Az ilyenekre mondják, hogy szánalmas..



Hányan állnátok ki a másikért és szenvednétek 8 évet lelki nyomorban?? Nem hinném, hogy olyan sokan.. Beházasodtok és mentek máshova mert ott jobb.. a másik meg betegedjen bele a másik hülyeségébe..GRATULÁLOK.. Mit is vártam tőletek hisz emberek vagytok.. Kutyám előbb megért min ti... Nem nézitek a dolgokat csak a szöveget nyomjátok, hogy így lesz rossz meg úgy..

2014. máj. 21. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!