Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet tenni az ilyen...

Mit lehet tenni az ilyen "anyával"?

Figyelt kérdés

Mikor megismertem a párom még nem ellenezte a kapcsolatunkat. Keresi a páromban a hibát és szétakar minket választani, jelzem 5 hónapos terhes vagyok.


14 éves korom óta úgy viselkedik velem mint egy cseléddel.

Bátyám él mint hal a vizben. Nem vág füvet, nem hord fát..stb. Dolgozik meg alszik.


Páromtól elvárná, hogy vágja a füvet, hordjon fát, hasogasson. Holott alig vagyunk itthon.


Bátyámnak 2x annyi keresete van mint nekem.. Tőlem 3 éve rendszeresen elveszi a pénzem. Majd azt bátyámnak adja hogy tudjon tankolni stb. ( mert neki nem jó a busz..ő inkább kocsikázik).


Kijelentette, hogy költözzünk albérletbe.. Hogyan mikor mindig elvette a pénzem? Úgymond "albérlet fizetés"..



#anya #vitatkozás #egyetlen pici fia
2014. máj. 21. 10:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Gonosz leszek, de költözni kellett volna előszőr és utána gyereket szülni. Így még csak rosszabb lesz.
2014. máj. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Igen most már tudom. Csak az az áldott jó szívem, hogy oda adtam a pénzt, hogy tudjuk fizetni BÁTYÁM adósságait..


Még is én vagyok a sz.r, szemét...


Ezek a problémák a hétvégén kezdődtek el..

Eddig minden jó volt..

2014. máj. 21. 10:39
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem azért érdekelne, hogyha ilyen nyomorult sorsod van, hogy ha anyád ilyen szívtelen, zsarnok veled, akkor te hogy voltál képes vállalni a terhességet oda abba a házba?

Nem kell jósnak lenni, hogy megmondjam: a baba születése után még rosszabb lesz nektek.

Jó tanács: Ha te és a párod is dolgoztok, akkor minél előbb menjetek albérletbe, még mielőtt a kicsi nem születik meg. Ugyanis később már ennyi esélyetek sem lesz.

2014. máj. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
38%
Azért ha csak most hétvégén kérdte meg hogy vágjon egy kis fát messzemenő következtetést nem vonnék le.
2014. máj. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
28%

"Páromtól elvárná, hogy vágja a füvet, hordjon fát, hasogasson. Holott alig vagyunk itthon. "


Attól, hogy nem vagytok otthon még nektek is kell házimunkát végezni. Elköltöztök sem fogja megcsinálni senki helyettetek mert ti dolgoztok. Más is dolgozik de attól a fű nő és este valamivel fűteni is kell főleg ahol kicsi gyerek van.

2014. máj. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne várd, hogy a testvéreddel és a pároddal ugyanúgy viselkedjen. Az egyik azért mégiscsak a fia, a másik meg lényegében idegen. Az emberek nagy része pedig a saját családtagjukkal sokkal elnézőbbek és kevesebbet várnak, mint egy majdnem idegentől. Azt pedig én sem értem, hogy minek kellett gyereket vállalni anyukádhoz...
2014. máj. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Tehát 5 hónapos terhes vagy, otthon élsz, még csak nem is házasodtál senkivel, és amit keresel, mind egy szálig odaadod.


Nem tudlak vállon veregetni.


Hogy mit tegyél? A következő fizetésed NE add oda, akárhogy követeli. És jó lenne a gyermeked apjával együtt lakni, és összeházasodni. A sorrendnek megvan a maga jelentősége.

2014. máj. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem tervezett baba volt. De ha becsúszott megtartsuk. Apám rám iratott egy házat azt kéne picit felújjítani talán 200ezerből meg is lenne.



Apám is válni akar anyámtól és ha hiszitek, ha nem aki tudja, hogy itt hétvégén mi volt mindenki mellettünk áll.

Anyám tesója ma átjött hozzánk és vérig alázta, hogy hogy tehet ilyet a saját lányával a másiknak meg fényesre nyalja a valagát. Még most is lent pityereg..


Itt az a helyzet, hogy külömbséget tesz köztünk. Eladtam a lovam hazahoztam 240ezer ft-ot. Majd követelte a pénzt mert kellett bátyámnak téligumi a kocsira, meg sok csekket kell befizetni + kérte a fizetésem.


Apám is idegileg kikészül és a helyzet az, hogy ha én innen elmegyek ( remélem nyáron sikerül ) akkor "anyám" ( mert már nem tudok úgy rá tekinteni mint egy anyára..) valószínüleg egyedül marad.


Apámat is állandóan nyúzza a hülyeségeivel..csont és bőr...Normális az ilyen? Egyedül bátyámat fényezi mi apámmal meg egy senkik vagyunk a szemébe... Apám ha nem vállal 2 munkát + ha én se adom haza a fizetésem akkor már rég elvitte volna a bank a házat.. De amikor mondtuk "anyámnak", hogy a drága bátyus is haza adhatná a pénzt előbb kint lennénk a sz.rból akkor ezt mondja: Állítsam fejre és forgassam ki a pénzéből? Az az ő keresete nem veszem el tőle..



Na és akkor havonta 30-40ezrekért rendel a kocsihoz cuccokat ( led, belsővilágítás, mélyláda... )


Meg van neki 2 xbox meg gitár..meg sorolhatnám..azokat is megvette és porosodik.. Arról ne is bezséljünk, hogy van egy 1 éves fia akit még látogatni se látogat...és ő a minta kisfiú anyám szemében..mert ő mindent jól csinál..én meg egy sz.r szemét..ha akkor nem fogom le apámat anyámat vállba szúrta volna... akkor is ÉN álltam ki mellette és bátyám lesz.rta...mégis ŐT FÉNYEZI....

Na erre lépjetek.. :)

2014. máj. 21. 10:56
 9/18 anonim ***** válasza:
77%
Inkább nem írok véleményt.
2014. máj. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
52%
Megkérdezhetem hogy csúszott be? Nem védekeztetek?
2014. máj. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!