Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim nem fogják fel hogy...

A szüleim nem fogják fel hogy érettségiznem kell, nem hagynak tanulni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 2 napon vagy 8 órát pakoltunk a házban,ma apám el akar vinni nagyszüleimhez az vagy 4 órás program.Anyám további takarításokat tervez hétfőre,apám meg egyfolytában-szó szerint- csesztet hogy miért nem megyek át edzeni..(az is vagy 2 óra)

Nem a hazimunkával rs a nagyszüleimmel lenne baj de rengeteg időt elvett a tanulastól.Ha csak ennek a felében tanulhatnék hatalmas előrelépés lenne..


Ráadásul emellett folyton figyelmeztetnek hogy be kell kerülnöm az egyetemre mert ha nem az szégyen és a Tescoban ragadok.Ahhoz jó érettségi kéne de ìgy nem tudok tanulni..


2014. ápr. 20. 11:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A könyvtárlakó vagyok: az ünnep csak 2 napig tart ;) No meg ezt nem szó szerint kell érteni,akárhova mehetsz ahol nem zavarnak,ha kiülsz egy parkba az is jó,vagy ha van olyan barátod aki vállalná hogy kikérdezget pl fogalmakból,az még jobb. Vagy ha nem bírsz már ülni,azt is mondanám hogy menj el túrázni olyan helyekre amiknek történelmi jelentősége van és közben szedd össze fejben hogy mit tudnál elmondani róla (én pl egy templomromnál voltam a hétvégén ami elvileg Kovácsi faluhoz tartozott és egyből beugrott az egész városfejlődés a középkori Magyarországon tétel :D:D).


Amúgy kinyomtattam egy 9 oldalas évszámlistát és azt nyomatom bele az agyacskámba,szörnyű vagyok évszámokból :D 2 éve járok emelt szintű töri felkészítő órákra szóval a 4 év tananyagát már átismételtük szépen lassan,most már csak a tételekkel foglalkozom meg az összefüggések megértésével :)

2014. ápr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!