Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek is túl szigorú a...

Szerintetek is túl szigorú a párom a 13 éves lányunkkal?

Figyelt kérdés
Ma hajat festettem, 13 éves lányom megkért, hogy pár tincset fessek be neki. Gondoltam, miért ne? Amikor a párom hazajött és meglátta iszonyatosan mérges lett. Azt mondta, hogy ha mégegyszer ez előfordul kitépi a haját. Hogy mondhat egy apa ilyet?
2014. ápr. 9. 20:32
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
49%

Hozzámentél egy hirtelen haragú, begyepesedett idegbajoshoz és most a lányod szív miatta.

Gratulálok, szép volt.

2014. ápr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
51%
holnap meg majd tanguciba, meg cicanaciban megy hetedikbe? vagy miniben?
2014. ápr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
41%
Anyuka tudja, hogy a parja nem szereti az ilyesmit, a gyerek megkeri, hogy fesse be a hajat,erre o szo nelkul megteszi. Mire szamitott a parjatol, rozsacsokorra?
2014. ápr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
47%

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik.


ezek szerint manapság a hetedikes ribkó a menő.

2014. ápr. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
75%
Én festettem a hajam 13 évesen, de nem volt pasim, amíg be nem fejeztem a sulit. Ribi sem voltam, rossz tanuló sem... attól, hogy a hajadban megváltozik a pigment, a személyiséged nem tűnik el.
2014. ápr. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
49%

"Amúgy bocs emberek, de körülnézett valaki, hogy milyenek ma a 13 évesek?? Addig jó amíg csak pár tincset festet."


Amúgy bocs emberek, de körülnézett valaki, hogy milyenek ma egyes szülők?? Addig jó amíg csak pár tincset akar kitépni, nem pedig visszakézből felképelni vagy részegen megrugdosni.


Az nem érv, hogy EGYES 13 évesek hogy néznek ki, mert akkor ugyanaz fordítva is igaz lehet.

2014. ápr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%

Igazság szerint én az összes nõnek megtiltanám, hogy hajat vagy körmöt fessen.

A legocsmányabb, legfölöslegesebb marhaság mind a kettõ.

2014. ápr. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Gratulálok annak, aki lepontozza azokat, akik azt mondják, hogy egy pár tincstől vagy egy kis lakktól nem változik a személyisége...! Látszik milyen az értékrendetek, pedig ez akkor is így van. Nem attól lesz valaki tinir*bi ha van pár tincs a hajában, stb. Lehet ezt is lepontozni, de az "apuka" akkor se normális ha ennyiért verekedni akar...
2014. ápr. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!