Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A párom megverte az öt éves...

A párom megverte az öt éves fiamat. Ebben az esetben mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma amikor a párom hazaért az öt éves fiam elkezdett velem csúnyán beszélni. A párom rászólt, hogy ne beszéljen így velem mire a fiam az anyját szidta. Erre a párom szájbavágta, de úgy, hogy folyt a gyerek szájából a vér. Most a párom nincs itthon, de nem tudom, ha hazajön mit mondjak neki. Amúgy nagyon szereti a kisfiú.
2014. márc. 18. 19:49
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
A párom végre hazajött és mindent megbeszéltünk!
2014. márc. 18. 21:47
 22/43 anonim ***** válasza:
13%

Mivel megkérdezted így egyértelmű volt, hogy majd "mindent megbeszéltek".

További pofonok követi majd a mostanit, aztán téged is elkezd verni.

De meg is érdemled ha ilyen buta vagy.

A család 0%-ban szól az erőszakról...a normális család.

2014. márc. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
27%

" 81%-os! Te egy rettenetesen megkeseredett ember lehetsz! Sajnálom, hogy része vagy a társadalomnak! "


Ez most komoly? Vagy csak egy vicc? Az övé volt a legnormálisabb válasz ennél a szenny kérdésnél. Ti vagytok a társadalom hulladékai, kedves kérdező, ha azt hiszitek, hogy így kell gyereket nevelni. Párod egy labilis senkiházi, te meg egy retardált, ha ezt lenyeled. Titeket kellene jól pofán verni. Csak szegény gyereket sajnálom. Az ilyenek minek szaporodnak??

2014. márc. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
29%

Fantasztikus anya vagy kérdező :-( Szegeny kicsi gyerek, mi var meg ra...


off - 16-osnak!

minket is vertek. Amint lehetett, le is leptünk otthonról a 2 tesómmal egyetemben. Mi nem vittük tovabb a mintat, sose bantanam a gyerekeimet, es senkinéek nem hagynam. A tesóm se. A verés meg nem gyereknevelés és soha nem is lesz az.

2014. márc. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
71%

Hát az igaz,hogy üthetett volna kiebbet is,de egy-két pofon nem árt a gyereknek.Én 5 éves lehettem,ugye óvodában sokszor hallottam,hogy egyik másik gyerek olyan szavakat használt,pl.hülye.Na hát én egszer lehülyéztem apukámat..kaptam is a pofont.Soha többet nem beszéltem és most sem beszélek itthon csúnyán,akkor megtanultam egy életre.De kaptam az évek során is egy-két pofont,pl. visszabeszéltem,ilyenek.Imádom a szüleimet,nem haragszom rájuk emiatt,sőt,meg lettem nevelve rendesen,de nem vertek állandóan.Évi pár pofont kaptam.

Mellesleg 15 éves vagyok.:)

2014. márc. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
40%
Nyugi kérdező te megkeseredettebb leszel amikor azt veszed észre hogy egyedül maradtál az agresszív állat férjeddel és a gyereked feléd sem néz. Egyébként ki lehet találni, hogy kitől tanulja ezt a beszédet. Én is volt, hogy csúnyán beszéltem anyámmal 4-5 évesen, de nem beverte a képemet, hanem megkérdezte, hogy tudom-e, hogy mit jelent. Fogalmam nem volt, csak mondtam, mert tőlük is azt hallottam. Még nem is rosszindulatból. De volt annyi eszük a szüleimnek, hogy elgondolkodtak, hogy talán nem kéne a gyerek előtt így beszélni és akkor nem fogja eltanulni.
2014. márc. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
74%
Az én apukám 3-szor pofozott fel úgy, de úgy... Míg élek el nem felejtem. Mindet megérdemeltem. Valószínűleg a gyerek is tudja, hogy sáros, nevelő apuval nem kell szórakozni. Kérd meg, hogy legközelebb ne üssön ilyen nagyot. Bár tapasztalatból tudom, hogy pl. kapafog esetén elég nehéz elkerülni, hogy ne repedjen fel a szája.
2014. márc. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
67%
és te miért nem vágtad szájon a gyereked?jaj szegényke,hagyni kellett volna mindenkivel ugy beszéljen ahogy akar,egy pofon véletlen sem, mert sérül a lelke.Aztán majd 10év múlva ne csodálkozz ha éppen megöl.Ha fájlalod pofán verte a gyereket akkor neveld meg!Nehogy már taknyos 5éves terrorba tartson mindenkit.ha most nem fogjátok a grabancát,később cseszhetitek
2014. márc. 19. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 moonlightsentinel ***** válasza:
42%

Tényleg, milyen jó nevelés! Nem azt kell megtanítani a gyerekkel, hogy azért nem beszélünk csúnyán az anyukánkkal, mert nem illik / nem szabad! Azt kell megtanítani, hogy azért nem beszélünk csúnyán, mert különben megver!


Egyébként verekedni sem illik, úgyhogy szerintem te meg verd szájba a párod, majd abból tanul! Ha nálatok így megy...


Úristen, és egyesen komolyan azt hiszik, hogy ez a fajta "nevelés" jó dolog -.-

2014. márc. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
79%

A gyerekek viselkedése a családjukat tükrözi vissza. Először saját magatokat kellene megnevelnetek, mert a fiad tőletek vagy nagyszülőktől hallotta, hogy egymást csúnyán szidjátok.


Ha ilyen vagy olyan oknál fogva képtelenek vagytok neki jó mintát mutatni, az esetben ha már semmi jobb nem jut eszetekbe, akkor is csak a fenekét üsse meg egyszer, soha ne az arcát.

2014. márc. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!