Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A párom megverte az öt éves...

A párom megverte az öt éves fiamat. Ebben az esetben mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma amikor a párom hazaért az öt éves fiam elkezdett velem csúnyán beszélni. A párom rászólt, hogy ne beszéljen így velem mire a fiam az anyját szidta. Erre a párom szájbavágta, de úgy, hogy folyt a gyerek szájából a vér. Most a párom nincs itthon, de nem tudom, ha hazajön mit mondjak neki. Amúgy nagyon szereti a kisfiú.
2014. márc. 18. 19:49
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
22%

Mi nem verjük a gyerekeket. Mégis szófogadóak, udvariasak, szabályokat ismerik. Szerintem az ütés a szülő kudarca, hogy mashogy nem tudja nevelni a gyereket. Mindegy, ezert a velemenyemert ugyis lepontoznak itt mindig :-)

Nálam ez szakító ok lenne, azonnal. De azon is el kene viszont gondolkodni, hogy egy 5 eves gyerek honnan, kitől hallott anyázást. Akár pont tőletek? Akkor igazán nem jogos még csak a haragotok sem rá...

2014. márc. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
36%
Rávághatott volna a seggére egy nagyot,jobban tette volna.De a legtisztább az lett volna,ha te állítod le a gyerkőcöt.Az apjának meg nem kéne elrohangálnia otthonról anélkül,hogy megbeszélitek ezt.A férjemnek is volt egy ilyen "botlása",soha többet nem ütött rá.De a gyermekem is tudja a határt azóta.
2014. márc. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
5%

Aki megüt egy gyereket annak le kéne vágni a kezét.

Sokan jönnek itt az "atyai pofonnal", bizonygatják, hogy ők is normálisak lettek, pedig láthatod milyen erőszakpárti, lelkileg sérült szerencsétlenek valójában.

Ha a párom egy ujjal is hozzáérne a gyerekünkhöz, úgy dobnám ki, hogy a lába nem érné a földet.

2014. márc. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
8%

Ezeket a gyerekeket is jól megnevelte az anyjuk élettársa:

[link]


En az ilyen cikkeknél mindig azon gondolkozom, milyen anya, aki hagyja, hogy a gyerekeit bántsák :-(

2014. márc. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
6%

feljelentést tegyél, miután látleletet vetettél!


lakatost meg tudsz most is hívni, aki zárat cserél...

2014. márc. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
42%

Engem is vertek a szüleim, azt hitték csak így nevelhetnek, hisz 1-2 "atyai pofon úgysem nem árt". Őket is így nevelték a nagyszüleim. Bennük is előjött ez.

A mai napig ennek orvosi utókezelései alatt állok. Nekem soha nem lesz gyermekem. Minden félelmem, hogy én is ilyen leszek vagy hogy a gyerek apja/ párom ilyen lenne a gyermekemmel (lám, mint a kérdezőnél, van ilyen). Nem azt mondom, hogy mindig rossz a verés de az esetek 99%-ában az.

Kedves Götner, aki elég kultúrálatlan módon azt írta privátban hogy neveljem meg a kölykömet: Szánlak téged. Igazán sajnálom, hogy te nem tudtál ez alól a nyomás alól (amit a szüleid/közeli hozzátartozód) okozott túllépni. Én írtam, pont emiatt nem akarok gyereket. Remélem, mire gyermeked lesz, észhez térsz vagy úgy döntessz, mint én.

kérdező: ha most hagyod a párodnak ezt (nem tudom, hogy a gyerek apja-e de a tett szempontjából mindegy), akkor te adod meg neki az esélyt (aduászt) , hogy újra megtegye.

A gyerek tényleg ne anyázzon igaz, de nekem ne mondja senki, hogy nem lehet verés nélkül nevelni!!

Egyszerű pszichológia. Jaah, hogy ahoz már kéne egy kis alapinteligencia? Ütni pedig bármelyik primitív suttyó tud!

Tudom, hogy le leszek pontozva, de nem izgat, nem az a fontos.

1#

2014. márc. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem lesz a gyerek lelkinyomorék egy szájbavágás miatt.
2014. márc. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
40%
Az első pofont tudod mi követi? a második...
2014. márc. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
34%

"Götner

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 21:23

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: A párom megverte az öt éves fiamat. Ebben az esetben mit tegyek?

"feljelentést tegyél, miután látleletet vetettél! lakatost meg tudsz most is hívni, aki zárat cserél..."

Az üzenet szövege: Szerintem te ne mond meg másnak, hogy mit csináljon. Semmi közöd ahoz, hogy mit kezd a párjával!"



no comment!

2014. márc. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
24%

" A párom megverte az öt éves

fiamat. Ebben az esetben mit

tegyek?"

Kedves götner olvasdd el újra a kérdést!

2014. márc. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!