Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A párom megverte az öt éves...

A párom megverte az öt éves fiamat. Ebben az esetben mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma amikor a párom hazaért az öt éves fiam elkezdett velem csúnyán beszélni. A párom rászólt, hogy ne beszéljen így velem mire a fiam az anyját szidta. Erre a párom szájbavágta, de úgy, hogy folyt a gyerek szájából a vér. Most a párom nincs itthon, de nem tudom, ha hazajön mit mondjak neki. Amúgy nagyon szereti a kisfiú.
2014. márc. 18. 19:49
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
22%
kipenderíteném de úgy hogy a lába se érje a földet! örüljön ha nem perelem be/ nem veretem meg!!
2014. márc. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
77%

Téged véd,helyetted neveli a gyereket,és még Te akarsz neki beszólni?

Ásd el magad.Jól tette.Ha 5 évesen a gyerek az úr,mit fogsz vele csinálni 15 évesen? hagyod,hogy megverjen?

2014. márc. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
80%
Az én időmben ezt hívták atyai pofonnak.Remélem megtudod vele beszélni hiszti nélkül,nem éppen a legmegfelelőbb gyereknevelési módszer,de holnap a kisfiad már nem is fog rá emlékezni,de tudni fogja élete végéig,hogy vannak határok,melyeket nem tanácsos átlépni.
2014. márc. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
85%
Igaza volt a párodnak, bár üthetett volna kisebbet is. Egy gyereknek sem árt meg, ha megfegyelmezik. Ettől nem fog a lelke megsérülni, de tudja, hogy hol a határ.
2014. márc. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Nagyon megréműltem amikor megláttam, hogy ömlik a gyerek szájából a vér. A párom pedig rögtön elment itthonról.
2014. márc. 18. 20:06
 6/43 anonim ***** válasza:
68%
Na azért álljunk meg egy szóra. Igen, igaza volt, ez így nincs rendeben, a gyereknek tisztességesen kell viselkednie veled, DE az azért túlzás, hogy akkorát ütött, hogy vérzett is a szája...
2014. márc. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
86%
Azért egy ütéstől könnyen felrepedhet a száj, ha pl. úgy éri, hogy a fogaival ütközik az ajka. Szóval én nem a vérzésen lovagolnék. Az ütés valóban erős, de amúgy a párodnak igaza volt, és remélhetőleg a gyerek valóban megtanulja a határokat. A párod meg szerintem azért rohant el, mert maga is felindult/megbánta azt az ütést.
2014. márc. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
92%
Az ekkora ütést túlzásnak tartom, de azt s, hogy az 5 éves gyerek olyan szinten nincs megnevelve, hogy anyázzon. Ebben a sztoriban hibás a pasi (bár ő legkevésbé, mert próbál fegyelmezni, csak egy kicsit eldurrant az agya), hibás vagy te, mert nem foglalkoztál eleget a gyerekeddel, és hibás a gyerek, mert egy kis mocskos szájú terrorista már 5 évesen, aki jó úton halad affelé, hogy egy 0 legyen felnőtt korára, szintén 0 családi háttérrel.
2014. márc. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk ilyen nem lenne, én előbb vágtam volna szájon a gyereket, mint ő.
2014. márc. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
94%

Hát ha egy 5 éves gyerek már anyázik, akkor ott komoly nevelési hibák vannak. Valamit nagyon elcsesztél!!!

Én is szájon vertem volna! Helyetted neveli, ha te nem vagy képes rá. És nem biztos hogy akkora volt az ütés, a száj könnyen felreped, de a gyerek talán megtanulja, hogy mit lehet és mit nem.

2014. márc. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!