Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen esetben szukséges az...

Milyen esetben szukséges az anya jelenléte a láthatáskor?

Figyelt kérdés
2014. márc. 12. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a biro eloirja.
2014. márc. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
úgy tudom,csak 3 éves korig lehet kérni
2014. márc. 12. 09:16
 3/6 A kérdező kommentje:
A lányom már 6 éves és szeretném,ha legalább minden 2.hétvégét velem toltene. Nagyon szeret engem, de kijelenettte,hogy szeretné, ha az anjya is jonne vele. Ebbe nem mehetek bele,mivel már van feleségem és egy kozos gyerekunk.
2014. márc. 12. 10:17
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem leszel rossz apa, ha azt a kívánságát nem teljesíted a gyerekednek.
2014. márc. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az anya beszélte bele ezt, így biztos nem engedném. Nekik ott van az egész hét az a két hetente hétvége semmi, azt had tölts már csak vele.
2014. márc. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazad is van.Beszélni kell az asszonnyal,hogy magyarázza el ő is a gyereknek,hogy nem így működik a dolog.Nem tudom most mennyi időt töltesz a gyerekkel egy huzamba,de azt töltsd vele kettesben,vagyis a Te családoddal legyen, az anyja nélkül,és ezt az időt szépen mindig emeljétek egy kicsit.Lehet csak megrémült attól,hogy egy egész hétvégét kell az anyja nélkül töltenie.Érhető kicsi még,és megszokta,hogy az anyja mindig mellette van.
2014. máj. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!