Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 7. -es vagyok.9. -ben szeretné...

Julia22 kérdése:

7. -es vagyok.9. -ben szeretnék elmenni kolégiumba. Anyukám nem enged el. Mit csináljak, hogy megváltoztassam a hozzáállását?

Figyelt kérdés

2014. márc. 10. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon korai még erről beszélned. 2 év alatt még sokat változhatsz, fogsz is, ha megbízható leszel akkor (is), több esélyed lesz. Ne nyaggasd ezzel, korai még, nem is biztos, hogy komolyan veszi.
2014. márc. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt addig még van két év, másrészt miért akarnál kollégiumba menni?

Mert az azért nem ingyen van, és nem biztos, hogy megengedhetitek magatoknak ezt a plussz kiadást.

2014. márc. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
21%
ha anyukád nem enged annak oka van, lehet hogy valami rossz emléke van róla , nemtom, kérdezd meg, győzködd h majd mindig tanulsz segítesz a házimunkába stb. ,ha igazán szeret és tényleg nagyon szeretnél menni akkor elenged , próbálj érvelni , kérdezd meg h miért nem mehetsz és annak mindig keresd meg a jó oldalát mert minden jóban van valami rossz am. én is hetedikes vagyok , az én anyukám kollégiumba került viszont én már más utat választottam, megmondtam neki h kimegyek amerikába és sok érvelés mellett pl.: majd sokszor jövünk látogatóba, még büszke leszel egyszer rám, nem fogod megbánni stb. ebbe is belement mert szeret és nem akar elzárni a nagyvilágelől :) próba-szerencse :D
2014. márc. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nos a házimunkával kapcsolatba: minden nap takarítok, majdnem minden nap vacsorát főzök. Szorgalmas vagyok, sokat tanulok. Igaz hogy nincsenek túl jó jegyeim. Szófogadó is vagyok. De ennek ellenére sem enged. És azért szeretnék elmenni innen, mert van egy idegesítő bátyám, akitől már félek, mert verekszik, fenyeget, pofozkodik.
2014. márc. 14. 15:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!