Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Apukám vagy...

Mit tegyek? Apukám vagy anyukám válasszam?

Figyelt kérdés
Jelenleg magyarországon élek anyummal, aki munka nélküli, és nem is hajladnó munkát keresni, apám tart el minket. Nem soká itt van a gyerek elhelyezés, (április,május nem tudom pontosan) és választanom kell a szüleim közül. Anyumnál több okból is rosszabb, amit már nem akarok részletezni, apámnál viszont vannak barátaim meg néhány ismerősöm akik tudnanak segíteni, de ő írországban él és dolgozik, tehát ha őt választom kint kell folytatnom a tanulást. Nem vagyok olyan rossz angolból, de nem is a legjobb. Nem tudom mit tegyek, és még anyumnak is el kellene mondanom a tárgyalás előtt ha apumat választom. 15 éves fiú vagyok.

2014. márc. 16. 14:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Apádat választ.
2014. márc. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
A jövőd szempontjából egyértelműen apád válaszd. Ott nemcsak angolul, de tán még írül is megtanulhatsz.
2014. márc. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben aput választanám, anyunak is jót tenne talán észbe kapna.
2014. márc. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az előző három hozzászólással teljesen egyetértek. Ez egy nehéz, de teljesen egyértelmű döntés.
2014. márc. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Mindenképpen apukád választ. A körülmények és a jövőd miatt is.
2014. márc. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%

Ne gondolkozz apudat válaszd. Ha anyád nem is hajlandó dolgozni már meg vagy lőve több okból is de ezt nem sorolom. A másik meg hogy írországban jobb helyed lenne. Ismerősöm is van ott és ő semmit nem tudott angolul. Te meg rá lennél kötelezve is és így gyorsabban megtanulnád. Egyértelmű tehát menny apádhoz jobb lesz 100%. Jah egy munkahelyet nekem is nézzél már oda ha már ott leszel ;)

(csak vicceltem max ha végzek a sulival xD)

2014. márc. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a segítsegeteket. írül azért nehezen tudok majd tanulni, mert már nem igen használják, max mint nálunk a rovásírást. :D
2014. márc. 16. 15:09
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Elég lesz az angol. :D

Egyébként van bármi ok, ami miatt habozol a döntésedben? Mert a leírtak alapján - mint írtam fentebb - nagyon egyértelműnek látszik a jó döntés.

Természetesen megértem, hogy ez mindenképpen egy nehéz választás.

2014. márc. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Na igen, anyumat kihagytam, beteg (asztma, szív betegség), tehát ilyen okokból habozok, és szintr már most bűntudatom :/
2014. márc. 16. 15:30
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer így is úgyis el kell hagynod anyukádat más nem egyetemem miatt, bár ha vele maradsz elég kevés esélyed lesz továbbtanulni.
2014. márc. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!