Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám rossz anyának tart mert...

Anyám rossz anyának tart mert próbálom nevelni a gyerekem?

Figyelt kérdés
Például ma délután égetően rossz volt a gyerekem.Mindent csinált amit persze nem szabad.3 éves egyébként.Ma nagyon ki készített.Locsolta a szőnyegre a gyümölcslét,ütögette a laptopot,földhöz vágta a telefonomat,plusz le vette a kártyámról az összes pénzt,mert oda szoktam neki adni fél órára játszani.Aztán egy kicsit rá kiabáltam és mehetett büntetésbe.Erre ő kijelenti hogy én milyen szar anya vagyok,hogy nem engedek neki semmit..stb.Most én vagyok ez miatt a rossz?
2013. dec. 19. 20:38
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
33%

Igen te simán hülye vagy. Ha egyik sem illik rád, miért veszed magadra? Azt mondtam, hogy a többség ilyen EBBEN A KATEGÓRIÁBAN. És ha megnézted volna a több oldalnyi kötekedést a kérdezővel, akkor te is látnád kikről beszélek.


Mellesleg, ha szerinted hímsoviniszta vagyok, akkor téged pl fölösleges volt taníttatni, mert nem sikerül megérteni, amit olvasol. Itt fröcsögsz már egy ideje, mikor nem is rólad beszélek. Vagy mégis?

2013. dec. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
91%

Mi az hogy itt fröcsögök egy idejei, mikor most írtam először neked te nagyon okos???

És nem vettem ezeket magamra, nem engem sértettél, hanem a NŐKET.

2013. dec. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!