Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám rossz anyának tart mert...

Anyám rossz anyának tart mert próbálom nevelni a gyerekem?

Figyelt kérdés
Például ma délután égetően rossz volt a gyerekem.Mindent csinált amit persze nem szabad.3 éves egyébként.Ma nagyon ki készített.Locsolta a szőnyegre a gyümölcslét,ütögette a laptopot,földhöz vágta a telefonomat,plusz le vette a kártyámról az összes pénzt,mert oda szoktam neki adni fél órára játszani.Aztán egy kicsit rá kiabáltam és mehetett büntetésbe.Erre ő kijelenti hogy én milyen szar anya vagyok,hogy nem engedek neki semmit..stb.Most én vagyok ez miatt a rossz?
2013. dec. 19. 20:38
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%
Én azért gondoltam túl,mert féltem a gyerekem.Ne vágja meg magát olyan tárggyal,ami nem neki való,ne égesse meg magát,ne rázza meg az áram stb.
2013. dec. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
40%

Még mindig nem lehet megérteni, hogy itt normál határokon belüli dolgokról van szó? :D

Szerintem nem sok olyan anya van, aki kést ad a gyerek kezébe, vagy égő dolgot, esetleg áramot vezet belé.

Az hogy egy mobilt odaad neki, vagy gép elé teszi, amikor ő is ott van, az más, az normál.

2013. dec. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
33%
És komolyan privátban sértegettek és így akarjátok bizonyítani, hogy nincs igazam? Szép megoldás... :D
2013. dec. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
60%

Mit sértegettelek?Csak privátban megkérdeztem,hogy te valami nőgyülölő lehetsz e,hogy a sztereotipiád szerint,csak valami hormonzavaros kismama,megcsalt nő vagy klimaxos nagyi válaszolhat itt.


Na tessék nem privátban is felvállaltam,hogy megkérdeztem,az sem érdekel,ha 0 %os leszek,ez így jó?

2013. dec. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
9%

Először is többesszámot használtam. Gondolkodj el rajta. Másodszor nem azt írtad, hogy ők válaszolhatnak. Hanem azt, hogy szerintem csak ilyen nők léteznek. Legalább a szájhabzás közben tudd, mit írsz. :-)


És igen továbbra is tartom a véleményem, hogy ebben a kategóriában a válaszolók többségére illik.

2013. dec. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
26%

Jól eltávolodtunk az eredeti kérdéstől. Sztem anyukád buta, már bocsánat. Tipikus nagyi, aki elfelejtette, milyen anyának lenni, és hogy vmilyen módon nevelni kell a gyereket, és csak elkényeztetné. Erre azt kell válaszolni, hogy jobb, ha most nevelem meg, mintha 16 évesen drogozni, inna meg kutyázna minket, mert mindent szabad volt neki kiskorában.

Amúgy meg a többi elég bunkó módon válaszolónak: ti sem vagytok jobb anyák, mert tökéletes anya nincs, mindenki követ el épp ekkora hülyeségeket. De ha már tanácsnál tartunk, olyan dolgot, amivel pénzt költhet véletlenül vagy ha kárt tesz benne, akkor súlyos, csak felügyelettel adj oda neki. Oké, hogy "csak" odaadod a mobilt, de tudja a fene, hogy véletlenül nem megy-e fel a netre vele. Ez konkrétan nem az ő hibája, hiszen véletlenül nyomta meg, ügyetlen, mág csak 3éves. A többiért jogos a bünti. Amúgy lehet, hogy picit erősíteni kell a büntin, ha ennyire nem használ. Lehet, már megszokta. Most nem ütlegelésről beszélek. Hanem hogy nincs desszert, nem nézheti a mesét, mittudomén, amitől jobban felfogja, hogyha egyszer azt mondom, hogy nem, akkor nem, mert az neki is rossz lesz. Mert lehet, mot úgy van vele, anyu kiabál egy kicsit, bemegyek a sarokba, azt' annyi...

2013. dec. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
68%

Engem csak az ilyen előítéletekkel rendelkező ember lelkivilága érdekelt.

Priviben akartam,de nekem mindegy.A szám nem habzik,ne vetíts ki.


Amúgy egy nagymamának,mert eljön a kikerülhetetlen klimax,egy kismama meg ugye hormonzavaros?

Hát nem mondom,,a terhességet még hormon zavarnak nem írták le stb.max áldott állapotnak...is lehet jó vélerménye.

2013. dec. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem egy gyereknek meg kell mutatni hogy mi a jó meg mi a rossz. Irányítgatni meg tanítani kell ha úgy tetszik, mert ő még nem tudja hogy mi a társadalom által elfogadott viselkedés. Azért a gyümölcslélocsolás, meg az olyan tárgyak ütögetése amihez nem nyúlhat szerintem egy kisebb leszidást mindenképpen megérdemel,de abban a pillanatban ahogy észleltük a rosszaságot. A telefonos üggyel kapcsolatban viszont nem tudok mit mondani, nem hiszem hogy egy 3 éves tudja hogy anya telefonján hogy lehet lenullázni a feltöltést.
2013. dec. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
35%

Nalunk ugyanigy mindent megkapott fiam 3 eves o is...

Ha utotte a telot laptopot tabletet taviranyitot abban a pillanatban vettem el es mar tokeletesen kezel mindent... Nem 3 evesen kapta meg! Masfel eve asztali gepunk van mert eladtam a laptopot.

Tudta masfel-2 evesen, hogy hol van rajta mese jatek leult vele a foldre es inditotta!

Nem kell mindentol eltiltani! Nem vagy rosszanya csak az elso rossz mozdulatanal allitsd le!

Az en Fiam iszonyat okos ugyes onkiszolgalo... Barmit csinalhat, barmihez nyulhat mert tudja, megmutattam mivel mit szabad! Ha kenyeret akar enni van hogy csak hallom a pakolast eloveszi a szeletelt kenyeret a vajat parizsit a sajat vajazo keset amit elevel lefele magatol oldalra eltartva visz, szepen lassan, nem szaladva! A mikrohoz oda huzza a szeket es berakja a tejet melegitesre..

Szerintem okos nagyfiu, miert ne hagynek neki mindent? Ha engedem onallosodik, ha nem engedem mert meg kicsi akkor majd olyankor teszi meg mikor nem vagyok ott! Csak abbol lehet baleset lesz!

2013. dec. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
85%
Micsoda egy hímsoviniszta alak vagy... Miért kell bunkózni? Te anyád is egy hormonzavaros terhes nő volt, utána meg egy klimaxoló örült öregasszony? Mi a fenéért kell bántani, lenézni és általánosítani a nőket? Én éppenséggel az általad felsorolt 3 kategória egyikébe sem esek bele. Akkor én mi vagyok? Simán hülye, amiért volt merszem egy szülő-gyerek kapcsolatos kérdésre válaszolni? Bújj el..
2013. dec. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!