Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám rossz anyának tart mert...

Anyám rossz anyának tart mert próbálom nevelni a gyerekem?

Figyelt kérdés
Például ma délután égetően rossz volt a gyerekem.Mindent csinált amit persze nem szabad.3 éves egyébként.Ma nagyon ki készített.Locsolta a szőnyegre a gyümölcslét,ütögette a laptopot,földhöz vágta a telefonomat,plusz le vette a kártyámról az összes pénzt,mert oda szoktam neki adni fél órára játszani.Aztán egy kicsit rá kiabáltam és mehetett büntetésbe.Erre ő kijelenti hogy én milyen szar anya vagyok,hogy nem engedek neki semmit..stb.Most én vagyok ez miatt a rossz?
2013. dec. 19. 20:38
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
32%

Mit néztünk félre?Hogy azt írtad oda szoktad neki adni fél órára a bankkártyádat játszani és nem tudta a dolgot kezelni valahogy eltűnt róla a pénz?


Én ennyi idősen játékot adtam neki játszani,amire rá van írva,hogy 2-5 közötti gyerekeknek való pl.

2013. dec. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
20%

8-as vagyok. Ha nem fél az autótól akkor miért ne?


A lepontozóknak szeretném üzenni, hogy, okoztatok egy kis vidámságot. Kapaszkodjatok meg, szörnyű dolgot mondok: a fiam kétévesen az ölemben ült a számítógép előtt. Naponta húsz percet. Horror ugye? Tíz évvel később jóval idősebb gyerekekkel indul egy kategóriában az országos számítógépes versenyen. Segíteni segítettünk neki, de soha nem erőltettünk semmit.


Az emberek félelmetesen alábecsülik a gyerekek tudásszomját, és ahelyett hogy segítenék, akadályozzák őket.

2013. dec. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
47%

# 12/12

Ha tudnád, hány ilyen "csodagyereket" láttam már a későbbiekben sajnos boldogtalan életet élni... Az a baj, hogy ezzel nem feltétlenül teszel jót a gyerekednek. És egyesek pedig túlságosan felülértékelik a gyerekek tudásszomját.

2013. dec. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
91%

Nézd 12 -es én abszolút elhiszem,hogy a te gyereked egy ilyen érdeklődésű kis zseni,mint ,ahogy az enyém meg egy kis főző zseni.Nagyon komolyan,mert én nem szeretek főzni,nem látott példát mégis a fő hobbija kapaszkodj meg 8 éves korától a cukrászkodás.


Viszont az enyém ebben kiváló és még mindig nem szereti különösebben a számítógépet,sőt engem sem szeret,ha gépezem és nem vele foglalkozom.


És azért azt el kell ismerned,hogy a gyereknek a korának megfelelő játék való,ha tapasztalsz valami egyedi irányultságot,mint a tiédnél a számtech,az enyémnél a sütés-főzés,akkor azt nem szabad elnyomni,de itt szemmel láthatóan nem erről volt szó.

2013. dec. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
81%
Az okostelókra letölthető egy csomó ilyen korú gyerekeknek való alkalmazás (játék), színező, pontösszekötő, rajzolós, stb. Ezeket be kell kapcsolni és úgy odaadni a gyereknek, de ilyenkor is ajánlatos mellette lenni. Eltérnek a vélemények, hogy hasznos, vagy káros az ilyen korú gyerekek kütyüztetése, de most nem is ez a kérdés. Szerintem, kérdező, ezt most te szúrtad el, a gyerek, csak gyerekként viselkedett.
2013. dec. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
34%

Amúgy azt sem egészen értem,hogy vehette le róla az összes pénzt,ha fél órára odaadták neki játszani.

Akkor ez a gyermek tényleg zseni lehet,ha ennyire jól tudja bankautomata nélkül kezelni a kártyát.:D:D

2013. dec. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
93%
gondolom nem a bankkártyáról, hanem a feltöltős telefonról tüntette el a pénzt az ifjú zseni hívásokkal és üres vagy krix-kraxos sms-ekkel... :-D
2013. dec. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem feltoltos a telefonja, nem pedig elofizeteses. A kisgyerek a telefonkartyarol vette le az osszes penzt, nem bankkartyarol.
2013. dec. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
78%

Hja igen.:D


Ahelyett,hogy felhívta volna a haverjait a fél óra alatt,míg odaadták neki játszani:D

Nem is tudom mit képzelt magáról így 3 évesen,mikor épphogy most tanult meg beszélni:D

2013. dec. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
31%

13: Hol dolgozol, hogy ennyi csodagyerek életútját követheted közelről? Mivel ártottam a fiamnak? Hogy odaültettem az ölembe amikor kíváncsi volt a számítógépre?Hogy válaszoltam a kérdéseire? Hogy beszélgettem vele amikor ahhoz volt kedve? Senki nem tartja csodagyereknek, őszintén szólva nem is igazán tudom mit jelent ez a fogalom.


14: teljesen egyetértek veled :)

2013. dec. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!