Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám rossz anyának tart mert...

Anyám rossz anyának tart mert próbálom nevelni a gyerekem?

Figyelt kérdés
Például ma délután égetően rossz volt a gyerekem.Mindent csinált amit persze nem szabad.3 éves egyébként.Ma nagyon ki készített.Locsolta a szőnyegre a gyümölcslét,ütögette a laptopot,földhöz vágta a telefonomat,plusz le vette a kártyámról az összes pénzt,mert oda szoktam neki adni fél órára játszani.Aztán egy kicsit rá kiabáltam és mehetett büntetésbe.Erre ő kijelenti hogy én milyen szar anya vagyok,hogy nem engedek neki semmit..stb.Most én vagyok ez miatt a rossz?
2013. dec. 19. 20:38
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
87%

Jó sok okos ember van itt...

Anya is mindig odaadja a 3 és fél éves húgomnak a telefont, kikapcsolva, mert kéri, szereti nézegetni stb. Persze néha ledobja, de ez van. Ha nagyon fontos a telefon, nem kell a kézébe adni. De csak anyuka döntse el. Géphez mi nem raktuk még, de már ő is sikeresen szétverte a laptopom billentyűzetét... Amiért én anyát szidtam le, mert vihettem megcsináltatni. Persze utána anya odavitte a géphez tesót megmutatta neki és elmagyarázta, hogy ilyet tenni csúnya dolog. Megértette, elszégyellte magát. Gyümölcslevet nekünk a hófehér szőnyegre locsolt ki, valami málna volt, szép piros. Anya egyből betette az ágyba és elbeszélgetett vele, hogy ez nagyon gonosz dolog volt. Nálunk így megy ez. Megérti, ha beszélünk hozzá.


Tény, vigyázni kell a cuccra, de ha te adod a kezébe a telefont, ne legyen ő a hibás, amiért eldobja. A többiért persze ő felelős. Meg kell tanulnia már most, mit szabad és mit nem.

2013. dec. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
40%
Szóval ha valami érdekli a gyereket, meg kell neki mutatni. Legyen az bármi.
2013. dec. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
72%

# 22/22

"Nézd, kisfiam, ez pedig itt az atombomba kioldógombja..."

2013. dec. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
76%
Nekem meg az óvszer jutott az eszembe:)
2013. dec. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
76%
Kisfiam még így 3 évesen nem tudod használni,de majd ha nagy leszel....
2013. dec. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
68%

meg a jóféle háztáji pájinka

esetleg egy mariskát is elszívhatnának közjóban... persze csak ha a gyereket érdekli

2013. dec. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
86%

25/26

Pontosan!

Mi is úgy nőttünk fel, hogy meg voltak határozva dolgok, amik 'a nagyoknak valók'. És nem volt hátrányunk belőle. Nem okoztunk kárt magunkban, vagy a szüleink értéktárgyaiban.

2013. dec. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
20%
Nem kell csodálkozni a válaszolókon. Ugyanis ez a kategória tele van a sok hormonzavaros kismamával ,megcsalt nőkkel és klimaxos nagyikkal. Itt segítséget nem kell várni.
2013. dec. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
93%

Kedves 75%-os!


Ahogy látom eme magasröptű,nagyon megalapozott vélemény nyilvánításodon kívül segítséget mintha te sem adtál volna.


Kíváncsian várjuk a segítségedet,mi hormonzavaros kismamák,megcsalt nők és klimaxos nagymamák.:D

2013. dec. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
49%

Ó emberek, miért kell mindent túlgondolni?

Írtam, hogy ami érdekli a kicsit, azt meg kell mutatni neki. Nem azt, hogy minden adjunk a kezébe mi. Elég baj, ha egy óvszert vagy házi pálinkát meglát a kicsi és meg akar nézni. Itt lehet gondolni a kocsiban a kormányra, telefonra, távkapcsolóra és egyéb ilyenekre. Nem kell atombombát, vibrátort és ilyeneket a kezébe adni. De ha szemmel láthatóan meg akarja fogni a telefont, hát tegye.

2013. dec. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!