Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti elengednétek a 14 éves...

Ti elengednétek a 14 éves lányotokat 2 hétre külföldre?

Figyelt kérdés

A barátnőjével és annak a szüleivel menne. A barátnőjének a szülei nagyon gazdagok. A Francia Riviérán, Saint-Tropez-ban van egy villájuk. Oda menne velük 2 hétre. Meg lehet menne még a harmadik barátnőjük is.


Ti elengednétek?


2013. júl. 13. 20:47
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
26%

A film egy dolog, de van alapja, mégha nem is minden felel meg a valóságnak!


Egyébként, ahol élek elég sűrűn előfordulnak ilyen esetek, hogy elraboljak a lányt, megeroszakoljak, rosszabb esetben meg is ölik, vagy prostitúciórá kényszerítik! Továbbá, pár ezer ft - ért történő gyilkolás sem ritka es meg tudnám sorolni! Ha baj történne, hogy szamolnal el a lelkeddel? Nem a szomszédba mégy at játszani! Hanem külföldre idegenekkel! Könyörgöm egy 14 éves gyerekről beszélünk! Engem anno 18 éves koromig a szüleim nem engedtek el meg a szomszéd városba sem bulizni!

2013. júl. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom, hogy Te a világ melyik putrijában élsz, de azért mert sz@r környéken laksz még nem kellene általánosítani! Tudod civilizált környékeken nem nevezhető általános dolognak, hogy csak úgy gyilkolásszák az embereket. A Francia Riviéra pedig igencsak civilizált környéknek mondható. Továbbá pár ezer ft-ért meg aztán pláne nem fognak ott leállni gyilkolászni. Ahol 2 millió eurót elkérnek egy üres telekért, ott a kávéért kérnek pár ezer forintot. Kicsit más léptékben gondolkoznak arrafelé. Tehát még egyszer mondom, ne a putriból indulj ki!

Persze benne van a pakliban, hogy valami baj történik, de az mindenhol benne van! Ennyi erővel akkor az utcára se lehessen a gyereket kiengedni!


Te meg ahelyett, hogy adod a paranoiás tanácsaidat inkább nézz meg még pár filmet. Számodra úgy is az jelenti az élettapasztalatot és a valóságot! Nézzél meg mondjuk egy II. világháborús filmet és holnap hívd rá a figyelmünket, hogy milyen veszélyes dolog az!

2013. júl. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
76%
Pontosan és ha már egyesek a rémisztő filmekkel hozakodnak elő,meg lehet nézni jó pár olyan filmet,hogy egy ilyen nyaralás mekkora élmény a kamaszoknak és biztosíthatlak több ilyen jó filmet fogsz találni,mint rosszat.
2013. júl. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
32%
Nem putriban élek es meg csak nem is mo-on, de meg csak nem is európában! A film, csak beugrott es nem ez az elttapasztalatom! Kivanom ne legyen baj! Ennyi!
2013. júl. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nekem aztán nem kell bemutatni milyen egy paranoid anya mellett felnőni.


Kaptam egy szerelmes levelet és nem engedte kibontani,merthogy engem levélbombával fel akarnak robbantani és lóhalálában vitte le a legközelebbi rendőrkapitányságra.Aztán még fel akarta jelenteni a rendőrt,aki ugye mindenféle "levél ártalmatlanítás" nélkül felbontotta a levelet,mert látta.hogy egy idióta jött hozzá és állítólag a levél tartalmát csak úgy visszadobta neki.Szerintetek?

2013. júl. 15. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%
35: EZ már orvosi eset :)
2013. júl. 15. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
19%
Nem.
2013. júl. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
100%
# 35 Részvétem. Gondolom akkor olyasmi, hogy buli szóba se jöhet. Megérne ez egy kérdést ahol bővebben leírod miket csinált még.
2013. júl. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%
Én elengedném, ez egy nagyon jó lehetőség! Főleg, hogy nem idegenekkel menne, biztos jól fogja érezni magát!
2013. júl. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:
Ma jönnek vacsorára a szülök és a lányuk:)
2013. júl. 17. 16:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!