Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti elengednétek a 14 éves...

Ti elengednétek a 14 éves lányotokat 2 hétre külföldre?

Figyelt kérdés

A barátnőjével és annak a szüleivel menne. A barátnőjének a szülei nagyon gazdagok. A Francia Riviérán, Saint-Tropez-ban van egy villájuk. Oda menne velük 2 hétre. Meg lehet menne még a harmadik barátnőjük is.


Ti elengednétek?


2013. júl. 13. 20:47
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
75%
19: Miért vagy ilyen irigy? Ha megengedhetik maguknak, akkor miért ne tehetnék meg.
2013. júl. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
80%

19: "Én rosszul vagyok az ilyen rongyrázó sznoboktól! Francia riviéra? Más gyerekek meg éheznek!"


Természetesen akkor a gyerekednek nem veszel gyümölcsöt, húst, rendes ruhát, mert rajta kívül nagyon sok gyerek az országban éhezik és nincs pénze puccos ruhákra és ugyebár semmilyen fizetős különórára sem jár, mert sokan nem engedhetik meg maguknak.

Továbbá a Balatonra sem mentek a családdal, mert nagyon sok család nem engedheti meg magának - főleg úgy, hogy most előbb kell befizetni a tankönyvek árát.

2013. júl. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
54%
meghívnám vacsorázni a szülőket h megismerjem őket, megbeszéljük a dolgokat. Szerintem jó lehetőség ez, és ha látom h felelősségteljesek a szülők elengedném velük. Engem is elengedtek igaz 15 voltam, de ismerősökhöz mentem és semmi bajom nem lett
2013. júl. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
75%
a 19. és a 2. válaszoló remekül kijönnének egymással. XD
2013. júl. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
23%

Nem, nem, nem! Szó sem lehetne róla! 14 évesen meg gyerek! Bármi történhet! A szülők lehet kicsit lazabban engedik őket ide - oda maszkalni es kész a baj!


Mellékesen nekem rögtön erről egy film jutott az eszembe, illetve kettő! Nezd meg es te is elgondolkodsz, ha eddig nem láttad volna! Az egyiknek a címe: elrabolva. A másiknak nem tudom, de jean cloud van damme játszik benne, ő menti meg a lányt!

2013. júl. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
85%
Én meg láttam a Támad a Mars című filmet! Most akkor holnap jönnek a gülüszemű, akváriumfejű marslakók?
2013. júl. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
23%

2. válaszoló vagyok. Nem vagyok irigy, de ráfáztam. Lányomat elengedtem egy ilyen gazdagékkal, és utána jöttek szívességeket kérni, olyan nem tisztességeseket.

Fiktív munkabér, büdös nagy munkagépek parkolhassanak az udvarunkon, házunkat engedjük bejelenteni nem tudom hanyadik telephelynek, mert a költség elszámolható.

Azt hittem, rendesek. :( Ha megbízol bennük, ENGED!

2013. júl. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
69%

1. előtte vacsoráznék egyet a barátnő szüleivel. utána gondolkodnék még.

2. ha az igen a végleges válaszom, akkor a lehetőségeim szerint mindenképpen adnék költőpénzt, illetve beszállnék a repjegy/benzin árába.

3. a lányom lelkére kötném, h ne csináljon hüleséget, és viselkedjen nagyon diszkréten.


ha módomban állna, akkor a saját szintemen viszonoznám a vendéglátó családnak a kedvességüket. a burzsujokat általában a pénzen meg nem vehető, ám örök emléket és élményt garantáló programok tudják lenyűgözni.

2013. júl. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:

Ez a vacsi meghívás nagyon jó ötlet:) Megis hívjuk őket!


Szerintetek hova kellene? Étterembe vagy hozzánk? Hétköznap lenne a vacsi mert már jövőhét pénteken vagy szombaton mennének.

2013. júl. 14. 09:24
 30/45 anonim ***** válasza:
100%
Hozzátok, ha megoldhatő.... Az étterem az olyan személytelen..
2013. júl. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!