Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti elengednétek a 14 éves...

Ti elengednétek a 14 éves lányotokat 2 hétre külföldre?

Figyelt kérdés

A barátnőjével és annak a szüleivel menne. A barátnőjének a szülei nagyon gazdagok. A Francia Riviérán, Saint-Tropez-ban van egy villájuk. Oda menne velük 2 hétre. Meg lehet menne még a harmadik barátnőjük is.


Ti elengednétek?


2013. júl. 13. 20:47
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
36%
14 évesen nem.Ááh,ehhez mindkét szülőt ismernem kellene..leeht,hogy az apa meg titokban egy állat..
2013. júl. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim válasza:
74%

Én ugyan nem vagyok felnőtt,de szerintem (ha az lennék) elengedném :D

Én 12 vagyok most de engem a szüleim elengedtek.Igaz nem 2 hétre hanem csak egyre :)

Annak a feltételében, ha mindennap hivom/hivnak engem.

2013. júl. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
65%
Igen,elengedném.Mivel a lányod jó barátnőjéről van szó,szerintem annak a szülei is örülnek nem lesz egyedül a lányuk.
2013. júl. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
58%
Én elengedném, mivel a barátnője szülei is ott lesznek. Ráadásul ez biztosan felejthetetlenül szép élmény lenne neki.
2013. júl. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
57%

Így igen,nem bírnám megfosztani ezektől az élményektől,én is voltam régen kint,most egyenlőre nem tehetem.


A 2. válaszoló válaszából nekem egy gusztustalan irigység és önzés jön le.

2013. júl. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
67%
Mielőtt igentmondanék mindkét szülőt megismerném, minimum meghívnám magunkhoz őket egy vacsita...egyrészt megbeszélni a dolgokat, megismerni őket, másrészt ez egy gesztus is feléjük, hiszen elvinnék a lányomat 2 hétre egy olyn helyre, amit én tuti nem engedhetnék meg magamnak...
2013. júl. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
56%
2 Akkor fog hülyeségeket csinálni, ha olyan szülője van, mint te, aki mindent megvon tőle, ami jó, tehát a szülői feladat szöges ellentétét csinálja.
2013. júl. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
52%

Ez egy remek lehetőség!

Én elengedném!

2013. júl. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
11%

Én rosszul vagyok az ilyen rongyrázó sznoboktól! Francia riviéra? Más gyerekek meg éheznek! Inkább jotékonykodni kellene abból a pénzből ami egy ilyen kiruccanás során elpuccoskodnak!

Úgyhogy nem engedném el!

2013. júl. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
20%

aki látta ezt a filmet, ott is ez volt a dilemma, elengedjék-e a szülők a lányukat, a barátnőjükkel, külföldre, ...pont franciaországba...!!

és mi lett belőle?egy nagyon penge film...

no félre a fikcióval, ez csak film, de én azért elgondolkodnék h két, három kamasz ilyen fiatalon mit akar külföldön...


itt a link, ha a filmet még nem láttad, érdemes megnézni, és utána dönteni!


http://www.youtube.com/watch?v=DfRiVzjUKx4

2013. júl. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!