Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha apám mindent...

Mit csináljak, ha apám mindent megszab? 10-kor le kell feküdnöm stb. (lent)

Figyelt kérdés

Szóval nem tudok egyszerűen mit csinálni. 14 éves fiú vagyok. Egyszerűen nem bírja megérteni hogy a többi fiatal is este "aktív". Azt mondja hogy "átalszom az életem"...

Olyan makacs hogy az hihetetlen.

Nem bulizni akarok menni meg kocsmába. Nem! Csak szeretnék beszélgetni mondjuk Facebook-on a haverjaim/barátnőimmel(haverbarátnők)

Nem tudom mit tegyek. :(

Tanácsok?



2012. aug. 1. 15:59
1 2
 11/16 anonim válasza:
92%
a költözést felejtsd el, az apukád csak egy szimpla apa. amúgy meg megértem, én szabad akaratomból fekszem 10kor, és reggel 7 körül felébredek, és akkor beszélek a barátaimmal, amikor ők is ébren vannak. ráadásul nagyon sok mindent csinálhatsz, ha ilyenkor fekszel és korán kelsz! ennek ez a rendje, és egy testileg és lelkileg is egészségesebb felnőtt leszel, ha megvan a kellő szigor! és amúgy hidd el, a te apukád nagyon egyszerű eset, örülj neki, hogy csak ennyire szigorú! vagy inkább annak, hogy ennyire törődik veled!
2012. aug. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Dehogy akarok elköltözni... Nem azt mondtam hogy agybafőbe ver... :D

Az összes választ köszi.

2012. aug. 14. 14:33
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért első válaszadó, a te helyzeted már nagyon gáz. :) Mert az oké, ha te 10-kor fekszel le, de azért, mert szabály... Na, ez nevetséges!
2012. aug. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát apám, feküdj le 10-kor. (teló a paplan alatt, wifi...facebook...) Lehet megkövezni, de a fiam ezt csinálta... én még olvasgattam anno zseblámpával. :-) Apádnak igaza van, az enyémnek is az volt, nekem is... oszt jóvan :-)
2012. aug. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
hmm érdekes 22 és fél éves vagyok de hétvégén nem alszok hanem gépezek suliidöben (infosuli) hát nem tudom 2 kor érek haza és ugy regel 2 ig nyomom otána alvás 5-ig utána regelizés utába 6lesz és indulok neked meg azt tudom javasolni hogy ha tizen éves vagy harcoj azért hogy gépez apád nem szolhat bele mégis kiö hogy megmondja hogy mikor fekszel beszéj vele
2014. jan. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
"apád nem szolhat bele mégis kiö hogy megmondja" Mekkora egy kis idióta vagy! :-(
2014. jan. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!