Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan motiválod a gyerekedet...

Hogyan motiválod a gyerekedet hogy menjen dolgozni és csinálja az életet ahogyan kell ??34 éves!

Figyelt kérdés
Dolgozott már, de nem halad, semmi sem jó, csak ha ingyen mi a szülők eltartjuk ! Már tettünk lépéseket, külön ment , hülyeségeket csinált ( nem bűnözés ) inkább adóságot nekünk ! Lakott már barátnál, sátorban egy barátja kertjében, mert ő így akar élni ( olvastam egy másik kiírásban is hogy van ilyen ..) én ezt fel sem tudom dolgozni és tehetetlen vagyok ! Nincs drog, alkohol ! Kényelem van ! Sajnos nálam sem tud maradni mert tudom hogy nem lesz jó vége és a helyünk sem elég erre a fajta életre ! Közben meg az anyja vagyok …
tegnap 07:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
64%

8as vagyok. 10es, oké, de ezt te tudatosan választottad magadnak, viszont a kérdező gyereke nem hiszem, hogy ennyire elkötelezett lenne bármi iránt is.

Ezért is érdekel, hogy került haza a sátorozós életmódból.

tegnap 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
56%
Rokonom 40 évesen ilyen, semmivel sem tudnak rá hatni, míg otthon lakik és eltartják.
tegnap 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Katona Dius ***** válasza:
80%

Minden rosszindulat nélkül, de ha 34 év alatt nem tudtál embert nevelni belőle, már mindegy.

Max az lenne motiváló erő, hogy megszíktod vele a kapcsolatot egy időre és álljon meg a saját lábán. És ha bármi baj van, nincs anyukához rohangászás, hanem oldja meg. Mint egy felnőtt. (És itt nem azt mondom, hogy egy felnőtt nem kérhet segítséget a szüleitől, de van különbség az alkalmi segítség meg a "minden szaromat oldja meg anyám" között.)

Aki 34 évesen nem tudja kezelni a saját életét, ott csak a drasztikus megoldások segíthetnek már.

tegnap 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
79%

Eleve nem is tartanánk ott, hogy úgy érezze, 34 évesen még nálam lakhat.


Arra nevelném, hogy amint lehet, lehetőleg egyetem után önállósodjon.

tegnap 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
68%
Nem lehet mindenkit negnevelni. Ismerek ilyen embert, mint a fiad, érdekes, hogy a testvére normális, pedig ugyanúgy nevelték. Küldd el és menjen a sátorba, mást nem tudsz tenni.
tegnap 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
36%

Akkor csináljatok családi vállalkozást és ő legyen a fő alkalmazott, és dolgozzon napi 8 órát ebben. Mit dolgozott? Mit akar dolgozni? Munkabíró fizikailag? Vagy számítógépezik, játszik rajta? Vagy mihez ért egyáltalán?

Mekkora városban (falun) laktok?

tegnap 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
43%

Alapból be se engedném magamhoz lakni. Nem csinálna nekem semmi adósságot, nem írnék alá semni hitelt, nem lenne hozzám bejelentve, stb

dögöljön meg az utcán!


A testvérem is ilyen parazita 40 évesen is. Az egész gyerekkoromat tönkretette, minden pénzt felemésztett. Úgy szabadult meg tőle anyám, hogy a nevemre került a ház és kidobtam a féreg parazitát otthonról. Nem tudja bejelenteni anyám. Nem engedheti be mert rögtön rendőrt hívok és mehet az utcára anyám is. Kamera van a kertben, látom ki jön be.

Kb 10 éve az utcán csövezik mr.Parazita. Plazmázik, lop, stb abból él

tegnap 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
81%

"nevemre került a ház"

LOL

Megvetted, vagy mi? Remélem nemcsak kimagyaráztad a saját verziódat anyádnak.

Amúgy meg nagyon tönkretehette a gyerekkorod ha házat tudtál venni. Ha meg ajándék...No comment.

tegnap 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Már volt főnök a saját vállalkozásunkban, elcseszte …aztán a következőt is …aztán az azutánit is …az apuka ekkor unta meg! Így nem akar hallani sem róla ! Bp élünk,lenne munka de nem akar dolgozni, nem akar albérletet semmit … a sátorból eljött most egy hétre hozzám de ennyi ….
tegnap 21:28
 20/20 anonim ***** válasza:
Akkor most a sátorban él? Hagyd akkor, biztos jól elvan ott, ha nem vágyik többre.
tegnap 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!