Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szívesen fogadnád a gyerekedet...

Szívesen fogadnád a gyerekedet haza átmenetileg,ha nem lenne hova mennie egy válás után?Ha igen,mennyi időre?

Figyelt kérdés
ápr. 10. 17:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
51%
Minden attól függ, hogy a válása előtt hogy viselkedett velem.
ápr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

ma 17:18


Szerintem egy gyerek,ha úgy viselkedik,ha felnőtt is,az mindig szülő hibája,ha tetszik ha nem.Ki nevelte? Kitől tanulta azt a viselkedést?

ápr. 10. 17:21
 3/32 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező elképesztő tévedésben vagy!

Szüleim 7 gyereket neveltek fel és nagyon mások vagyunk, pedig ugyan azt a nevelést kapta mindannyiunk. Hidd el, a külső hatások, barátok, stb. is nagyon nagy befolyással van egy ember személyiségére.

ápr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, ez nemes egyszerűséggel nem igaz. Mindenkinek saját akarata van, nem lehet mindig a szülő szoknyája mögé bújni.


Meg akkor ennyi erővel a szülő sem hibás, mert őt meg a nagyszükő nevelte olyanná amilyen. A nagyszülőt meg a dédszülő. És így visszamehetünk Ádámig és Éváig és rájuk háríthatunk minden felelősséget.

ápr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

ma 17:31


Na itt vagy nagyon nagy tévedésben sajnos.Mind a 7 gyereket ugyan úgy? Tényleg??Na ez itt a gond sok esetben.Minden gyerek egy külön személyiség,ami az egyiknél jó nevelés,a másiknál lehet hogy teljesen mást kell alkalmazni, máshogy kell szeretni stb.Sok szülő itt rontja el.De amúgy nem ez volt a kérdés...nem zavar?

ápr. 10. 17:35
 6/32 A kérdező kommentje:
Válaszoljatok már a kérdésre!!:D
ápr. 10. 17:36
 7/32 anonim ***** válasza:
93%

Befogadnám akkor, ha [sok sok tényező és indok].

Nem fogadnám be akkor, ha [sok sok tényező és indok]

Tessék :)

Ha ennyire semmit nem írsz a szituról mégis hogy vársz el normális válaszokat?

ápr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
94%
Én a saját bármelyik gyerekemet igen, felőlem haza is költözhet örökre, ha neki megfelel, hogy itthon bizony van rezsi, feladatok, úgy, ahogy elköltözés előtt volt. Most is szívesen lakom velük, pedig kamaszok.
ápr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
85%

"Szerintem egy gyerek,ha úgy viselkedik,ha felnőtt is,az mindig szülő hibája,ha tetszik ha nem.Ki nevelte? Kitől tanulta azt a viselkedést?"


Szerinted. A valóságban meg mindenki személyiséggel születik és azon a szülő nevelése nem tud változtatni.



Kerdezo, ez több tényezős kerdes: milyen a kapcsolatom alapbol a gyerekemmel, van e rá hely, hogy elhelyezzem, és mik a jövőbeni tervei, meddig maradna

ápr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
70%

Befogadnám időlimit nélkül, az lenne csak kizáró tényező, ha a saját testi épségemet veszélyben érezném (az meg valljuk be elég extrém eset).


A gyerek viselkedését szerintem meghatározza az én és az általam választott ember genetikájának a random keveréke és az a közeg amit én tudtam biztosítani neki, szülni meg nem muszáj, innentől eléggé felelős vagyok a viselkedéséért...

ápr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!