Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Eltíltanád e a fiatalokat...

Eltíltanád e a fiatalokat egymástól, ha a 13 éves lánynak a 19 éves fiú udvarolna, ha mégis engednéd azt milyen kereket közt tennéd?

Figyelt kérdés
Mennyit lehetne nálatok a fiú, lehetne minden szombaton és vasárnap reggeltől- estig? Maradhatnának kettesben órákig egyedül a lány szobájában?

tegnap 11:04
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
58%

#19:

Azért mert te totál idióta voltál tinédzser korodban, az nem jelenti azt, hogy ez a norma, anyukám. Ennyit rólad.

tegnap 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
28%
Nem tiltanám, normális családban nem tiltanak semmit, hanem a gyereknek van annyi esze, hogy tudja mi merre hány méter.
tegnap 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is volt komoly pasim 14 évesen, és én sem lettem könnyű vérű. Ez a tini szerelem öt évig tartott, fél és után feküdtünk le. Egyetemen ismertem meg a második páromat, ő lett a férjem.
tegnap 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
21%

19es és arról szoktál fantáziálni hogy a 14 éves kislányod mélytorkosan pippantgatja a pasiját a gyerekszobában a barbi babái között? Vagy ahogy mélyen nyög az élvezettől a gyerekkori takaróján?


Értem én hogy menő ha 28 évesen nagymama lesz valaki mint a ti népeteknél, de azért támogatni hogy egy kislány szexeljen az beteg.

tegnap 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
78%
Rendőrségre mennék, a beleegyezés 14-nel kezdődik hivatalosan, ha jól tudom. Instant pedofil az ilyen..
tegnap 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
64%
Beszélj a pasival, hogy azonnal kopjon le a gyereked mellől, mert a rendőrségen folytatod, ha kisujjal is hozzáér.
tegnap 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
25%
Lázadó kis kamasznak megtiltani ne találkozzon a szerelmével..., kb lehetetlen lesz. Praktikusabb bizonyos szabályokat meghatározni, és engedni szűlőként kompromisszumokkal. Ha tiltod, úgy is az ellenkezőjét fogja csinálni, mert nem tudod 0-24 ben kontrol alatt tartani. Ha dugni akarnak meg fogják oldani, bár azért a 14+ megvárhatná. Jobb, ha tudsz róla, és megadod a védekezéshez szükséges eszközöket, mint abortuszra vinni a gyereket.
tegnap 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
tegnap 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
83%

"Lázadó kis kamasznak megtiltani ne találkozzon a szerelmével."


Ne viccelj már! Van, amit meg lehet tiltani, és meg is kell.

tegnap 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
82%
Ez már a "nem engedném kategória", de ha a fiú 18 lenne, a lány 15, nálam ez a nagyon maxos határ.
tegnap 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!