Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mi a tapasztalata,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a tapasztalata, mikor kell venni a lapot, hogy egy nő nem akar veled találkozni? Én 19 éves vagyok, ő 23, mind ketten estin csináljuk meg az érettségit, mostmár csak az van hátra, hogy megtekintjük az érettségit, meg szóbeli.

Figyelt kérdés
Suliban mindig elvoltunk volt, hogy megérintett beszélgetés közbe(vállam, kezem, lábam,) vagy épp mondtam neki valami vicceset és rá dölt a vállamra. Sok mindenben megvolt a közös a hang ha beszélgettünk is. Messengeren írta, hogy mindig megnyugtatom, jó kedvre derítem és, hogy többet kellenne beszélnünk, vagy ha meséltem neki az új munkahelyemről és mondtam hogy, a munkatársnőm nagyon közvetlen volt és megadta a telefon számát, meg adott ajándékot karácsonyra látszott rajta, hogy féltékeny lett. És vissza kérdezett: "Hogy ó igen megadta a telefon számát?". Meg amikor zenékről beszélgettünk és volt egy női énekes a számban megkérdezte, hogy a nő tetszik-e nekem aki a zenében van. Nagyjaból ezek voltak amik így feltüntek, hogy talán nem csak egy átlagos osztálytárs és talán kedvel is. Viszont messengeren legtöbbször azért írt, hogy elkérhesse a leckét tőlem, mert ő dolgozott és nem mindig engedték el, hogy eltudjon jönni a suliba és megkérdeztem tőle, hogy nem csak erre vagyok-e jó neki, az volt a válasza, hogy: nem hiszen a suliban mindig jókat beszélünk, néha azért messengeren is elbeszélgettünk meg megkérdezte hogy vagyok. Egyszer volt, hogy hozott egy kis apróságot is mert, hogy mindig elküldtem neki a leckét, meg ő is tett kisebb szivességeket suliban vagy chaten. És ezek után úgy gondoltam, hogy elhívom, már 4x felvetettem különböző tali lehetőségeket mindig aztmondta ,hogy ha lesz ideje meg érettségi után, ő egyébként egész héten dolgozik kivéve a hétvégét reggel 8 vagy 10-től délután 6-ig

máj. 25. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Full hülyének néz.
máj. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy ne maradjanak benned kérdőjelek, megvárhatod a szóbelik végét, de szerintem elég valószínű, hogy mégse vagy olyan nyerő nála, mint gondoltad. Oké, dolgozik, tanul, de ha annyira bejönnél neki, akkor, ha épp elfoglalt is, csak tudna időt szakítani, hogy pl. suli után 1 órácskára beüljetek valahova. Mondjuk, nem írtad, mióta hívod találkozgatni, de akkor is azt mondom, ebből nem valószínű, hogy lesz vmi.
máj. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2-es októberben amikor kb 2 hónapja voltunk osztálytársak, felvetettem, hogy nincs-e kedve eljönni bowlingozni ott lehet enni is meg inni is egyébként
máj. 25. 23:19
 4/8 A kérdező kommentje:
A tavaszi hónapokban meg elhívtam futni, mert mondta, hogy szokott viszont arra az volt a válasza, hogy nem akar most elmenni ide oda futni elöbb az érettségit akarja letudni, aztán lehet róla szó. Aztán még egyszer szóba hoztam, hogy szeretek biciklizni, aztmondta ő is és tervez venni majd biciklit, és még ennyit megkérdeztem, hogy lenne kedve eljönni bicózni aztmondta ha vesz akkor ja (nyár végét mondott)
máj. 25. 23:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ez eléggé lerázós, ha minden program ajánlatodból talál kibúvót és magától sosem hoz fel semmit, mindenre van indoka hogy most éppen miért ne. A legutolsó kommentedig én is azt mondtam volna, hogy lehet tényleg csak nem ért rá, de ez már tényleg inkább a lerázás kategória, nem akart megbántani és nem akarta, hogy kellemetlenek legyenek a hátralevő hónapok. Lehet túl fiatalnak érez magához képest.
máj. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam, hogy egyedül él egyháztartásban, nem tudom mennyit számít ez, de igen én is úgy éreztem, hogy ez már nagyon lerázós , még szóbeli után megejtek egy ilyen rá kérdezést, írok neki, hogy abba városba leszek holnap ahol ő is lakik, hogy nincs-e kedve lejönni egyet fagyizni ez max egy 10-30 perc tehát nem sok idő lenne. ha akkor is valami bizonytalan választ ad pl:.(nem tudja) (nem tudom, hogy letudok-e jönni) megkérdezem, hogy mikor máskor lenne neki jó, és ha erre is valami bizonytalan választ ad, nem ad meg időpontot akkor szerintem egyértelmű lesz, hogy nincs értelme vele tovább foglalkozni akkor már nem kérdezem meg többet.
máj. 26. 08:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Barátként közeledett feléd, te felé nem, ez neki leesett, és innentől ennyi. Sok lány határt húz, nem pedig visszautasít.


Én koppantam már ennél magasabbról is pofára. :(

máj. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Viszont messengeren legtöbbször azért írt, hogy elkérhesse a leckét tőlem"


Itt van a kutya elásva.

Ha már nem lesz lecke, téged se fog keresni.

máj. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!