Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Eltíltanád e a fiatalokat...

Eltíltanád e a fiatalokat egymástól, ha a 13 éves lánynak a 19 éves fiú udvarolna, ha mégis engednéd azt milyen kereket közt tennéd?

Figyelt kérdés
Mennyit lehetne nálatok a fiú, lehetne minden szombaton és vasárnap reggeltől- estig? Maradhatnának kettesben órákig egyedül a lány szobájában?

tegnap 11:04
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
90%

Beleegyezési korhatár alatt van a lány.

Tiltanám, a fiúval nyoatékosan elbeszélgetnék.

tegnap 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
95%

13 évesnek ne legyen 19 éves a barátja.

A 13 éves általános iskolás, a 19 éves meg már egyetemista, vagy dolgozik. Tök beteges ebben a korban ennyi korkülönbség.

tegnap 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
94%
mi dolga lenne egy általános iskolás kislánnyal egy egyetemista korú kvázi felnőttnek? kettesben pedig max a kis tini barátnőivel maradhatna a lányom, de azt sem engedném minden szombaton és vasárnap reggeltől estig.
tegnap 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim válasza:
73%
Indulatból jönne, hogy tiltanám. Annak azonban nem sok foganatja lenne. Bár mikor tudnak találkozni, ha szexelni akarnak azt is meg lehet oldani bárhol, bármikor. Szerintem egy kis időhúzással sokat el lehet érni. egy 13 és egy 19 éves nagyon más világban él. A kapcsolat szerintem előbb-utóbb magától elhal (inkább előbb).
tegnap 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
78%
Ez PEDOFÍLIA! Feljelenteném, ha túlélné a verésem.
tegnap 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
7%
Megengedném. Én lányom 14 és 17 éves pasija van. Ott is szokott aludni, lányomnak irattam fogamzásgátlót, a fiút meg ellátták a szülei óvszerrel. A mai viálgban ez már normális, nem kell prűdnek lenni.
tegnap 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 Justinianus ***** válasza:
12%

A pedofilia nem bűncselekmény, úgyhogy ez ügyben nem lehet feljelentés tenni.

Ha meg megvered, mehetsz a sittre.

tegnap 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem prűdség, csak nem mindenki cigány.
tegnap 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
3%
Nem vagyok cigány. Nálunk sokan már 14-15 évesen szekszeltünk, pedig az még a nyolcvanas évek volt. Nem lettem ribi, 35 éve élek házasságban.
tegnap 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim válasza:
4%
Nem tiltanám el. Kettesben nem lehetnének, nem bízom annyira a lányomban, hogy nem esne kb azonnal teherbe. Felügyelet mellett csinálhatnának bármit.
tegnap 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!