Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Eltíltanád e a fiatalokat...

Eltíltanád e a fiatalokat egymástól, ha a 13 éves lánynak a 19 éves fiú udvarolna, ha mégis engednéd azt milyen kereket közt tennéd?

Figyelt kérdés
Mennyit lehetne nálatok a fiú, lehetne minden szombaton és vasárnap reggeltől- estig? Maradhatnának kettesben órákig egyedül a lány szobájában?

tegnap 11:04
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
22%
Dehogy tiltanám el.
tegnap 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
85%
Semennyit nem lehetne. Nem járhatna felnőtt a tinédzser gyerekemmel.
tegnap 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
85%
Egyáltalán nem engedném.
tegnap 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
80%
15 éves korig nem engedném és még akkor is alaposan meg kell ismerni a fiút.
tegnap 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
82%
Tiltanám őket. Az egyik a pubertás elején jár, a másik meg a végén. Ilyen korban túl nagy a korkülönbség. Szóval nem jöhetne hozzánk a srác, és a leányzót is jobban ellenőrizném.
tegnap 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
86%

Nem engedném.

Igazából ezesetben szexelni még illegális is. 14 a beleegyezési korhatár, ha a másik fél elmúlt 18.

tegnap 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
80%
Ugye vágod, hogy a 13 éves az még kisgyerek? Na nem mintha egy 19 éves olyan érett lenne, nyilván annak is kell még pár év, mire benő a feje, de basszus, a 13 éves az egy pici gyerek, még az általános iskolát sem járta ki, míg a másik már dolgozik vagy egyetemista.. huh komolyan.
tegnap 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
85%
Ez most remélem vicc, vagy kamu kérdés. Természetesen nem engedném.
tegnap 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
11%
Majd ha 13 lesz meg tudom mondani. Ha nagy szerelem van akkor találkozhatnának szerintem keretek között. Pár év és lehet engedni a pórázon nem?
tegnap 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
86%

13 évesnek még maximum kézenfogva sétálgatós, csókolózós tiniszerelem való egy hasonló korúval.

Tudom, miről beszélek, 14 évesen(pár hónap híján 15) összejöttem egy akkor 21 éves sráccal. Szüleim nem voltak oda az ötletért, de engedték.

Az egész tinikoromra rányomta a bélyegét. Ő már felnőtt volt, oda ment ahova akart, addig maradt ameddig akart...és elvárta, hogy tartsam a lépést, hogy késsek otthonról, hogy aludjak nála akkor is ha nem engedik. Megromlott a kapcsolatom a családommal, romlottak a jegyeim, igazi befolyásolható gyerek voltam még. Abortusz lett a vége, amit nagyon nehezen dolgoztam fel. Biztos hogy csírájában fojtanám ezt el a saját gyerekem él, hogy ne kelljen ezeken keresztül mennie, 13 évesen pláne nem

tegnap 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!