Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Eltíltanád e a fiatalokat...

Eltíltanád e a fiatalokat egymástól, ha a 13 éves lánynak a 19 éves fiú udvarolna, ha mégis engednéd azt milyen kereket közt tennéd?

Figyelt kérdés
Mennyit lehetne nálatok a fiú, lehetne minden szombaton és vasárnap reggeltől- estig? Maradhatnának kettesben órákig egyedül a lány szobájában?

tegnap 11:04
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
92%

28

Ne a szavakon lovagolj. Szexuális visszaélés és 1-5 évig terjedő börtönbüntetéssel jutalmazandó.

tegnap 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
31%
31. Hagyd! Munkám során gyakran futottam bele ilyen taknyos kis jogász/jogra járó, főleg csajokba. Pofán röhögtem őket.
tegnap 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 Hova gondolsz ***** válasza:
4%

Kénytelen vagyok a "szavakon lovagolni" ha valakik nem értik a szavak jelentését.

Amúgy meg honnan tudod, hogy megvalósult vagy meg fog valósulni a szexuális visszaélés?

És ne írd azt, hogy mi másért foglalkozna egy 19 éves egy 13 évessel. Sem te sem én nem vagyunk ott.

Ettől függetlenül világosan leírtam, hogy én sem engedném ezt -a kérdezőt idézve-, "udvarlást".

tegnap 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 Hova gondolsz ***** válasza:
34%

32-es, egyrészt nem vagyok jogász, másrészt nem vagyok taknyos. Két felnőtt lányom van, akik nem jártak 13 évesen, de még 16 évesen sem tőlük 6 évvel idősebb fazonokkal.

Nevelés kérdése.

tegnap 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 Hova gondolsz ***** válasza:
30%

45, ezt most én úgy jelentem, oké?

Mert sem engem, sem a lányaim nem ismered. És ők nem ebben a mai rohadt "liberális" világban voltak gyerekek.

tegnap 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 Hova gondolsz ***** válasza:
34%
nem 45, hanem a 35-öshöz szóltam.
tegnap 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
11%
Eljohetne, de igyekeznek hazon kivulti setalos programokat szervezni, hogy ne kaphassa még a fiu veleteln se meg a pettinget se a lanyomtol. Ugy hamar megunna:-)
tegnap 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
84%
Nyilvánvalóan nem egészséges. A srác szüleivel beszélnénk erről. Sőt, hogy igazán hasson, leülnék velük hatosban dumálni arról, hogy mit akar a 13 éves kiskorú gyerekemtől egy 19 éves felnőtt férfi. De nyugi, ha 14 éves korlátozottan cselekvőképes fiatalkorú lenne, akkor is leülnék velük. Mert aranyos a tiniszerelem, de nem mindenáron.
tegnap 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 Hova gondolsz ***** válasza:
88%
Bocsánat, mostani 35-ös, nyilvánvaló, hogy az előtted szólónak ment a jelentés, csak az ő törlése miatt te kerültél a helyére. Neked meg köszönöm.
tegnap 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
6%
Nekem érettségi után szakmán volt egy osztálytársam, nem tudom mennyi idős volt akkor a barátnője, de az általános iskolai ballagására ment el akkoriban. Ennek már legalább 10 éve, azóta férj és feleség.
tegnap 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!