Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám folyamatosan cseszeget...

Anyám folyamatosan cseszeget emiatt, hogy állítsam le?

Figyelt kérdés

Anyámmal együtt élünk, viszont külön részben, külön konyha/fürdő van.

Igazából nincs nagy gond, de folyamatosan cseszeget amiatt, hogy mennyit mosok.

Igen, nagyon sokat mosok.

2 gyerekünk van, suliból-oviból mikor jönnek haza a ruha megy a szennyesbe (nadrág - póló - fehérnemű), pulóvert max 3 napig ha nem lesz koszos. Ha koszos az is megy a szennyesbe.

3 naponta új pizsama, hetente húzok ágyneműt.

Egyszerűen nem nagyon tudom elviselni ha hordás után a ruha vissza kerül a szekrénybe.

Anyám meg ha jön be, már rögtön mondja, hogy megint megy a mosógép megint tele a szennyes és ez nem normális. Olyan sokszor elmondtam már neki, hogy hagyjon ezzel lógva, nem az ő dolga. Úgy csinálom ahogy akarom,semmi közbe hozzá.

De nem hagyja abba csak mondja.


ma 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Neked van igazad, nem lehet koszban ülni, koszos cuccokba járni!

De minden házban van egy fekete péter, egy őrült, aki más életét megkeseríti, másképp nem éreznéd, hogy élsz!

Anyád ha szereti, üljön a mocsokba es hordjon egy zoknit, amíg megáll magától a parketten, bekeményedik!

ma 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Ez egy icipicit beteges szerintem. Lehet én vagyok a hülye, de szerintem is ezeket a számokat lehetne tolni. A ruhákat se tesz jót, ha egyfolytában megmossuk. Nadrágot minimum 2× felveszem, ha nem koszolódik be, mégiscsak semmi bajom, nem vagyok büdös, se semmi. Lehet anyudnak van igaza, minden kötekedés nélkül.
ma 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Egy ovódás cuccait általában mindennap kell mosni! Tudom mert neveltem en is egy kisgyereket!
ma 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Mi ketten élünk, de itt is minden másnap van mosás.


Nem hiszem, hogy értene a szép szóból, ha már mondtad neki, ne engedd be többet. 😂

Nem tudom, hogy mennyi lenne az ideális anyudnak.

ma 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#2 Te a gatyát felveszed kétszer, vagy többször, oké, nem lesz koszos, de te nem is egy ovis-sulis gyerek vagy. Gondolom nem homokozol, ugrálsz tócsákba for fun, meg nem mázolod ki magad és egyéb gyerek dolgok.

Ágyneműt rendben van hetente mosni, az a higiénikus, na most ez legalább két mosás, ha azt feltételezzük, hogy a gyerekeké belefér egybe. Legalábbis nekem az összes huzatom önmagában egy mosás. És én csak magamra mosok. A kérdező meg két kisgyerekre, meg két felnőttre.

ma 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
Szomorú hogy a mai világban a higiénia is luxus!
ma 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
91%

Egyrészt neked van igazad, mert nem lehet koszos ruhákban járkálni, egy óvodás után pedig még gyakrabban kell mosni mint egy átlagos felnőtt után.


Másrészt nem tudom anyád mikor született, mert ha idősebb, akkor lehet meglehet érteni hogy miért gondolkozik így, mert azért régebben voltak idők amikor nem lehetett 3 naponta mosni, persze ez nem jelenti azt hogy neki bele kéne szólnia a te dolgodba.


Szerintem ha elmondod neki hogy ne aggódjon a mosás miatt mert nem ő fizeti utána a rezsit akkor békén fog hagyni.

ma 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Anyád komolyan bemegy hozzátok, bemegy a fürdőszobába és belenéz a szennyesbe? Egyáltalán minek megy be állandóan? Az ilyet már 18 évesen sem tudtam volna elviselni, nemhogy 2 gyerek után. :D
ma 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a vízóra közös, erre föl a nagy anyai aggodalom. Ha ez a helyzet, meg lehet egyezni, hogy te állod a vízszámla nagyobb részét.
ma 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A mosógép hangját hallani
ma 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!