Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 16vagyok semmi szabadságot...

16vagyok semmi szabadságot nem kapok hétvégen nem nagyon akarnak engendi sehova, telefonomat rendszeresen elveszik csak hogy csinaljak mast elven jó jegyeim vannak 4es a legrosszabb jegyem esetleg valami tipp vagy hasonlo tapasztalat?

Figyelt kérdés

szept. 8. 09:23
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is átkutatták a cuccaimat, nem mehettem sehová, barátnőkhöz sem, ottalvós buli a lányokkal? Dehogyis... semmi.


21 évesen elköltöztem VÉGRE, azóta sem járok haza. Persze most már megy a nyávogás "így hiányzok, menjek". Köszönjétek magatoknak.


Nem iskolakerülő voltam, meg drogos, egyszerűen ők kontrollmániások - de a szüleim szerint ők jó szülők. A francokat azok.

szept. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
Èn a 14 èves lànyommal nem bírom màr ezt megtenni, hogy elvegyem a telefonjàt. 😅 Egyszerűen nem adja oda. Nem rossz gyerek egyáltalán, csak elgondolkodtatott, hogy mi lesz ìgy ha majd 16 lesz.
szept. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!