Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kéri egy "gyerek"...

Miért kéri egy "gyerek" (fiatal felnőtt) az anyjától, hogy ne hízzon el, és ne vágassa le a haját?

Figyelt kérdés

aug. 30. 21:08
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
10: én ezek közül az 5-re gondoltam leginkább.
aug. 30. 21:47
 12/25 anonim ***** válasza:
54%
Mert szerinte ha az anyja levágatná a haját és elhízna, akkor elcsúnyúlna és ciki lenne megjelenni bárhol is vele
aug. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
78%
Egy tippem van,mégpedig azért mert nem akarja hogy öreges legyen.mert az idősebbek ilyenek
aug. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
28%
12: ezt a mit szólnak az emberek mentalitást kellene valahogy elfelejteni egy életre és már egy egészségesebb pszichéjű nemzet lennénk...
aug. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
76%

#14

Nem azt mondtam hogy egyetértek vele, vagy hogy bármi értelem van benne

Csak az hogy ez is lehet egy opció, mert mint ahogy te is írtad a "mit szólnak az emberek" mentalitás ereős a nemzetünkben

A kérdező válaszokat kért hogy milyen lehetséges okai lehetnek annak hogy a fia ilyet kért tőle, amit én írtam az egy a sok közzül

aug. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
53%
Szereti hallani a haverjaitol, hogy milyen szép, kivánatos az anyja.
aug. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
78%
jót akar neki
aug. 31. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
81%
Miért nem kérdezed meg tőle?
aug. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
84%

1. mert az elhízás egészségi panaszokat és komoly problémákat okozhat

2. nem néz ki esztétikusan egy elhízott nő


A rövid haj meg vagy nagyon jól áll, de inkább nem. Rengeteg középkorú nőt ismerek "rövid hajjal", a tipikus negyvenes-rövid frizkó, semmi fantázia, csak "van".


Értem, hogy "praktikus" (nem az, ha elalszod, moshatod meg száríthatod be), de idétlenül néz ki.

aug. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
21%

Mielőtt nagyon leszóljátok a rövid hajú középkorú nőket, vegyétek figyelembe, hogy negyven körül a legtöbb ember már őszül, és festeti a haját. A festés szárítja, roncsolja a hajat, a szín kifakul, megváltozik. A haj évente tíz, tizenöt centit nő. Egy vállig érő haj legalább két évig nő. Addig kellene megtartani a hajnak a színét, rugalmasságát. Nem egyszerű feladat, a költségekről nem is beszélve. Aztán jön a változókor, mikor tovább romlik a haj minősége. Kevés nő az, akinek olyan jó a genetikája, hogy idősen is szép, egészséges a haja.


Amúgy meg az sem igaz, hogy a hosszú haj mindenkinek jól áll. Pár éve minden fiatal lány ezt a a szopottgombóc frizurát hordta, kétfelé választott haj frufru nélkül tök egyenesre vasalva, hát tízből egynek ha jól állt.

aug. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!