Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy reagálnál ha a 30 éves...

Hogy reagálnál ha a 30 éves lányod hazaállítana egy 24 éves fiúval, hogy ők együtt vannak?

Figyelt kérdés
aug. 27. 11:15
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%

Hat kislanyom,vslaszthattal volna fiatalabbat.

Nekem se anyam se semelyik baratom nem csodalkozik,h 20 evvel fiatslabb fuum van. Ok is a sokkal fiatalabbakat valasztjak.

aug. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
35%
Nem örülnék, ha a 24 éves még fiú.
aug. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
19%
Amennyiben római katolikus a srác e szerint is él, esetleg egye fene református, evengélikus - a hitetlennél még ez is jobb -, akkor felőlem rendben van a dolog.
aug. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
67%
Az ő dolguk. A gyerekvállalás téma sem releváns, mivel ez az ő döntésük. Nem a szülő dolga, hogy eldöntse, hogy a gyereke mikor akar gyereket.
aug. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
A 24 éves "fiú" már férfi -remélhetőleg- és felnőttek között nem számit pár év ide, vagy oda.
aug. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Látom, hogy sokaknak bejött ez a korkülönbség, az én környezetemben csak ellenpéldát láttam.

Szintén 30 éves volt a nő, a pasi 24 amikor megismerkedtek. Utána két évvel volt az esküvő, utána nem sokkal érkeztek a gyerekek. Aztán még óvodás se volt a kisebb, már elváltak. A nőnek ketyegett az óra, azért siettek.

aug. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Unokahúgom 29, a pasija 21. Az ő szüleik örülnek, mert unokahúgom pont annyi idős agyilag, és így fel sem tűnik senkinek. Engem nem érdekelne, csak legyenek boldogok :)
aug. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, maximum jót nevetnék, hogy ez a leosztás már a nagyszülőknek is bejött.

Édesanyám 30 éves elvált asszony volt, mikor megismerte az akkor 24 éves édesapámat. Hogy finoman fogalmazzak, a családjaik nem voltak éppen elragadtatva, aztán mikor rájöttek, hogy fejre is állhatnak, ők akkor is együtt maradnak, leszálltak róluk. Januárban lesznek 49 éves házasok. Szerintem jól döntöttek! 😅

aug. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Én megfogadtam hogy jó anyós leszek úgyhogy pozitívan fogadnám, főleg hogy teljesen átlagos a körkülönbség és bőven felnőtt a lányod. Tudom milyen egy rossz anyós illetve az én szüleim is volt hogy ok nélkül nem szimpatizáltak a párommal. Kérlek te ne legyél ilyen 😅 ha okot ad rá a szerzemény nyilván nem szabad hülyének lenni de a lányod boldogsága legyen az első!! Ne a sajátod!!
aug. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!