Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy reagálnál ha a 30 éves...

Hogy reagálnál ha a 30 éves lányod hazaállítana egy 24 éves fiúval, hogy ők együtt vannak?

Figyelt kérdés
aug. 27. 11:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%
Szia. Zsuzsi vagyok, Kati anyja. Örülök, hogy megismerhetlek. Mivel kinalhatlak meg: kávé, tea, valami üdítő?
aug. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
97%
A korára nem reagálnék. 6 év és mindketten felnőttek már. Nem a 18 éves állít haza 12 évessel.
aug. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném, megkérném a lányom, mutasson be, megkérdezném, meddig tud maradni és megkínálnám ebéddel/vacsorával.
aug. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha boldog vele, örülnék. Nincs semmi gond ezzel. A mamám 10 évvel idősebb volt papámnál és életük végéig együtt voltak fiatalkoruktól kezdve, nagy szerelemben.
aug. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
20%

Biztos le leszek pontozva, de a körülményektől függ.


Amikor hazahozza, nyilván én is bemutatkozom, megkínálom valamivel, kicsit beszélgetnék vele, aztán nyugiban hagynám őket.


Aztán mivel tudom, hogy a lányom nagyon szeretne gyerekeket, a srác meg esetleg még egyetemista, azért csak rákérdeznék, hogy jól átgondolta-e. Ha a srác 10 év múlva akar családot, akkor már nehezebb lesz megoldani.

aug. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
34%

5


24 évesen eselyesen végzős. De amúgy nem mindneki tanul tovább és egyetem mellett is lehet gyereket vállalni.

aug. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
13%

Nem kellene gyereket vállalni olyan pároknak,akik nem tudják támogatni a már felnőtt gyerek elköltözését.

A guppik,nyulak megtehetik hogy ne tervezzenek előre,csak szaporodjanak.

Az embert az intelligenciája képessé teszi arra hogy nemet mondjon a szaporodási kényszerre.

aug. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
81%
Rokonom egy 20 évessel állított haza 30 évesen. Ha azon sem volt fennakadás, ezen sem kéne, hogy legyen..
aug. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
96%
Apám pont 6 évvel fiatalabb anyámnál. Így nem reagálnék másként, mintha egyidősek lennének.
aug. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
82%
52 éve házas anyukám egy 6 évvel fiatalabb férfival. Mégis mit kellene szólnom?
aug. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!