Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Aki csak az egyik szülőjével...

Aki csak az egyik szülőjével tart kapcsolatot, hogy oldja meg, ha a szülei együtt élnek?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva jó okkal nem vagyok kíváncsi az apámra, de anyámmal "együtt vannak", azaz együtt élnek, mert a falu előtt ciki lenne szétmenni. Anyámmal hajlandó lennék kapcsolatot tartani, mert ő legalább szülőként viselkedett, még ha többnyire rossz szülőként is. Gondoltam neki még adnék egy esélyt, hátha.

Hogy oldjam meg, hogy anyámmal legyen kapcsolatom, a nélkül, hogy apámmal is beszélni kelljen?


aug. 16. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván valami semleges helyen kelleme találkozni vele
aug. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Hívd el kávézni valahova?
aug. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Elmentek együtt valahova. Vagy ő megy hozzád. Nyilván te nem tudsz oda menni ha kerülöd akivel él.
aug. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem apa már meghalt.

Viszont nevelőapám 4 éves korom óta van anyámmal.

Gyerekként vert, tinikoromba csak verbálisan kaptam. Végül egy hatalmad vita után 23évesen leléptem 2szatyor ruhával.

Anya próbált mindig közénk állni, de kevés volt.

A mai napig együtt vannak.

Én akkor megyek hozzájuk, ha nevelőapám dolgozik. Anya jön hozzánk vagy találkozunk valahol. Mondjuk ez ritka.


Telefonon/messengeren beszélünk, de azt is általában akkor, ha nevelőapám nincs otthon.

aug. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Nálunk ez úgy működik, hogy mivel apám tök rá van gyógyulva anyámra, találkozunk náluk, mert az, hogy vele kettesben? Hah, jó vicc.


Szóval olyankor apával beszélgetek, anyámmal meg max 5 mondatot, abból 3-ban meghallgatom, mekkora szerencsétlen szr vagyok :D


Mondjuk nem érdekel, és szívem szerint nem mennék, de apám cs.szik kettesben eljönni velem pl egy kv-ra.

aug. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!