Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi értelme van annak,ha egy...

Mi értelme van annak,ha egy férfi együtt van egy nővel, de nem szereti? De azt a nőt igen akitől gyereke van? Miért nem azzal van? Illetve ahelyett hogy a gyerekével lenne,akár hetvegen inkább a nővel van? Mi lehet ennek a hátterében? Volt asszony.

Figyelt kérdés
jún. 4. 00:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Te vagy a volt nő?
jún. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Vagy nem látod jól a dolgokat, vagy átver.

Vagy mindkettő...

jún. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Érdekes.
jún. 4. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Pl szüleim esetén:

Apám néhányszor megcsalta anyámat, mert még nem élte ki magát. (Túl fiatalok voltak.) De egy nő, ráakaszkodott, közölte vele hogy terhes.

Kitudódott, anya kiakadt undorodott apámtól. Apa szerette volna visszacsinálni. De a nő meg nyomult rá. Anya is túl büszke volt, mígnem apa a cafka mellett döntött, nem pitizett tovább anyàmnak. Hát még apámban is volt azafajta büszkeség, hogy nem is tudott igazán bocsánatot kérni, inkább a másik hibáztatásán agyalt. Válóper, stb.

Apám tudta, hogy anya túl büszke és sose bocsátana meg neki teljesen, ha vele maradna is, így inkább ment a bizonytalanba. Na meg akkor még az a cafka agyonkényeztette, hogy magához édesgesse.

Szülte egymás után a gyerekeket , 4-et, abból mint azóta kiderült, csak egy, az utolsó apámé, a többinek màs az apja, valaki, vagy valakik, aki nem akarták feleségül venni a ribit.

Már ahogy apa elvált atyámtól, és felesége lett amaz, akkortól kezdett megvàltozni, nem foglalkozott sokat apàmmal. Csak azért kellett neki, hogy valaki eltartsa....

Szóval apa rendesen megszívta. Viszont a csúnya per, meg ahogy viselkedett, már nem mert akkor anyámhoz visszamenni, büszkébb volt annàl...

Csak évtizedekkel később, amikorra teljesen egyedül maradt, akkor kereste fel anyámat "csak úgy", mind hiába.

(A történethez még annyit, hogy a nő azóta a hatodik férjét fogyasztja ...)


Szóval szüleim esetén (némi kisebb-nagyobb butaság utàn) a megalázkodás teljes hiánya és ama csodàlatos büszkeség, ami ilyet okozott.

jún. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Ha egy férfi nem jön el egy nőtől, akkor jobb neki nála, mint a másikkal. Vagy a nőjét szereti jobban, vagy a pénzét, vagy a kényelmet, amit biztosít. Mivel nem jön el, a mérleg nyelve oda billen. Ennyire egyszerű a dolog.
jún. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nincs kedve foglalkozni a gyerekével mindennap. A másik nőnél nyugisabb neki. Ne áltasd magad. Egyébként attól, hogy csinált egy gyereket, még nem biztos, hogy valóban szerelmes is annak az anyjába. Inkább felelőtlenségre utal, mint szerelemre.
jún. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szereti azt a nőt, aki gyerekeket szült neki, mégis másik nővel él és még hétvégén se kíváncsi a gyerekeire?


Kedves volt nő! Át vagy verve a palánkon, de rendesen! A volt férjed igenis szereti azt a nőt, annyira, hogy se rád, se a gyerekeire nem kíváncsi. Te meg nagyon buta ember vagy, ha elhiszed, hogy a volt férjed nem szereti a mostani párját.

jún. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az exférjemnek viszonya volt hónaplig a gyerek születése óta, szerinte rossz volt a házasságunk. Szerintem nem, máshogy láttuk a dolgokat. Otthagytam őt. Összejött a szeretővel, de heti szinten könyörgött nekem is, hogy így a család, meg úgy szeret. Egyszer újrakezdtük (átgondoltam mindent), 2 hét múlva felhívta a nő, hogy őt választja a férje helyett, a férjem meg kidobott. Ez pár hónapja, de mai napig megy a könyörgés, hogy menjünk vissza.


Nos, mindez csak üres duma, ne dőlj be. Ő is nagyon sokszor a nővel és az ő gyerekeivel volt, még akkor is, amikor a sajátjanak eltört a keze. Nekem a nőjéről panaszkodott, akkor a nyakamat rá, hogy rólam meg a nőjének panaszkodott. Mindkettőnket sétáló puncinak néz.... Tudom, rohadt nehéz, de ne dőlj be a hazugságoknak. Retteg beesni a két szêk közé, így mindkettőtöket meg akar tartani.


Amiatt meg neked ne fájjon a fejed, hogy ő mennyit van a gyerekkel. Eleinte nekem is nagyon rosszul esett, hogy felé se szagolt. Ez nem a te hibád. Ne tiltsd, ne uszítsd, de ennyi. Az ő szegénységi bizonyítványa és a gyerek is látja (ha nagyobb lesz), hogy mi a helyzet. Nyilván nehezebben érti meg, de emiatt nem neked kell rosszul érezni magad.

jún. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#8 8-as vagyok a legszebb az egészben, hogy a nő csak bekamuzta, hogy válni fog, eszébe sincsen, egyszerűen nem bírta elviselni, hogy újrakezdtük. Azóta úgy vagyok vele, akit ennyire könnyen el lehet csábítani, annak ott az ajtó, csukja be maga után.
jún. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%

4: te mar leirtad parszor a sztorit, ugy tunik azota sem ertetted meg, hogy apad is ugyanolyan balfasz volt, mint az a “cafka”

Raakaszkodott es felcsinaltatta magat? Tan megeroszakolta apadat vagy mi? Ugyanugy nem vedekezett o sem, ot nem hibaztatod? Anyad nem tul buszke volt, csak megundorodott apadtol, aki felrekurt, raadasul gyereket is csinalt a szeretojenek. Ha neked ez buszkeseg..Vagyis, ha valoban kiderult, hogy nem apad az apja az osszesnek, csak az utolsonak, akkor is azt jelenti, hogy csak lefekudtek, tehat csak megcsalta anyadat.

jún. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!