Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akar versengeni a saját...

Miért akar versengeni a saját gyerekével?

Figyelt kérdés

Akármilyen nézeteltérés van anyám-köztem

Egészen kb 15 éves koromtól felhozza hogy ő jobb nálam kinézetre, nem cserélne velem életet-testet 55 évesen. És egyik 20-30évessel sem.

Engem nem érdekel hogy mibe veszi magát de nagyon kezd elegem lenni hogy az én önbizalmam szeretné rontani.


aug. 24. 15:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%

Nekem ez egy védekezési mechanizmusnak tűnik ez. Valószínűleg úgy érzi, hogy öregedik és így próbálja nyugtatni magát.


Lehet, hogy történt vele valami olyan, amiről nem beszélt veled, csak rajtad tölti ki a dühét (helytelenül).


Egy vad kérdés, de nem a szüleid együtt vannak még? Ha apád félrelépett egy anyádnál fiatalabb nővel, az egy logikus magyarázat lehet erre a viselkedésre. De ez csak spekuláció!

aug. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

16 éves koromtól kezdve hallgatom a nyavalygást, előbb magáról, aztán ez átment abba hogy

- én milyen csúnyán nézek ki

- túl sokat eszek, el fogok hízni, nézzem meg, mekkora már most a súlyom,

- ő 53 kilóval ment szülni, én meg 58 vagyok

- figyeljek már oda, miket eszem stb.


170 centihez voltam 57-58 kg (ő 160 centi körüli), de a folyamatos beszólogatások miatt - mert ezek elkezdtek napi szinten menni - lefogytam előbb 50 kilóra, majd súlyos étkezési zavaros lettem.


Majdnem meghaltam, és még most sem vagyok teljesen 100% egészéges (gyógyulok).


Szimpla irigység az egész anyukádnál is.

aug. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

El nem tudom képzelni, hogy ilyeneket mondjak a lányomnak! Egy 20 évest nem is lehet egy 50-eshez hasonlítani, és aki akárhogyan is megpróbálja, ott valami baj van.

A szépség is relatív valamennyire, ráadásul azt látom, hogy a boldogsághoz a legkevésbé a szépség kell, igazán szép barátnőim közül egyiknek sincs valami boldog élete (nem mintha a csúnyáknak az lenne, vagy ezen múlna, de mégis azt látom, hogy egy átlagos külsővel valahogy az emberek jobban megtalálják a helyüket). Mindenesetre ha anyukád tényleg "szép", akkor alátámasztja az én meglátásomat, mert nagyon meg lehet keseredve, ha neked így beszólogat, egészen biztosan nem él egy kiegyensúlyozott életet.

aug. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!