Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szükséges a saját szoba az...

Szükséges a saját szoba az elvált apátoknál? (17 év felett)

Figyelt kérdés

Szükséges a saját szoba az elvált apátoknál?


Vagy végül is elég egy vendégszoba is, mert az a fontos, hogy szeressenek titeket?


A választól függetlenül, van nektek saját szobátok az elvált apátoknál?


Persze nem mindegy, hogy mennyi időt töltesz / töltötök nála.



júl. 20. 22:37
A kérdező szavazást indított:
Nem szükséges, anyámnál van a saját szobám, nem a szoba miatt járok oda.
Nem szükséges, de jó érzés, hogy úgy néz ki a szobám, ahogy szeretném.
Szükséges, mert azért van pár holmim, amit nem akarok folyton cipelni.
Szükséges, mert így érzem, hogy szeret, így érzem magam otthon.
34 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Hat attol fugg, hogy mennyi idot tolt ott. En 19 eves koromig rendszeresen nala voltam, igy jo volt, hogy volt sajat szobam. Viszont utana egyetemista lettem, viszonylag messze, ha haza is mentem, nem aludtam mar nala, igy onnantol kezdve nem volt szuksegem nyilvan szobara sem.
júl. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%
Sose volt apámnál saját szobám, nem hiányzott. Mikor náluk voltam, akkor mindig volt hol aludnom, hova tenni a cuccaimat, szerintem "hétvégi apukánál" ennyi a lényeg.
júl. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1: Ez érthető, a korod és az éltehelyzet miatt is.


És, ha mindez a változás az apa új párjához lenne köthető?

Mit éreznél?

júl. 21. 01:26
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
Ne csöpögtesd az infókat, ha választ vársz a tényeket írd le.
júl. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%
Úgy érzed, kitúrt az új nő? Nem tudom, mennyit vagy ott, de ha keveset, azért gondolj arra is, hogy manapság elég nehéz elég nagy ingatlanra szert tenni ahhoz, hogy legyen benne egy olyan szoba, amit 90%-ban nem használnak. Vagy ha pl. van egy szoba, amiben a nő gyerekei hárman nyomorognak, meg a tied, amit kéthetente egyszer használsz, azért nehéz elnézni egész héten az üres szobát, miközben ők egymás hegyén-hátán vannak.
júl. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
4: Bocs. Igaz, de nem akartam, hogy érzelmi alapon menjenek a válaszok.
júl. 21. 03:01
 7/17 anonim ***** válasza:
97%
A szüleim 5 éves koromban váltak el. Egy ideig egy szobában voltam apám mostohafiával, de végül elköltöztek csak azért, hogy nekem is legyen ott saját szobám. Nekem így tökéletes, mert azt csinálok benne, amit csak szeretnék, otthonos és jól érzem magam benne, pedig nagyon nagyon ritkán alszom már ott. Egy vendégszobában biztos megőrülnék, főleg hogy ott biztosan az lenne, hogy semmit sem csinálhatok, maga lenne a pokol ha nem kaphatnék "privát" teret. (19)
júl. 21. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem volt. Mondjuk soha fel se merült, hogy ott aludjak én vagy a húgom. Kéthetente vasárnap délután 3tol 6ig voltunk nála, már ha véletlenül otthon volt.
júl. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%
Ha több időt tölt ott az ember akkor szerintem kell a saját szoba, ha csak időnként egy-egy éjszakát akkor nem számít
júl. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

Nekem egész kicsi koromban elváltak a szüleim, és két hetente töltöttem ott egy éjszakát, de sosem volt nála saját szobám (nem volt új nő). Egy kis szekrényem volt, amibe a holmijaimat tartottam. Apám szobájában aludtam, ő meg a nappaliban. Sosem merült fel bennem, hogy nekem szoba kellene ott. A nyaralójában évente egy hónapot töltöttünk, amikor tudott már hozzáépíteni, akkor ott lett szobám, de lényegében csak aludtam ott + ebéd után elvoltam ott 1 órát. Persze, így is kényelmesebb volt, mintha nem lett volna.

Nem értem, mi baj az érzelmekkel. Nyilván az, ahogy ezt értékeled, annak érzelmi oldala is van.

júl. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!