Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kirabolt a saját anyám, nincs...

Kirabolt a saját anyám, nincs rá semmi bizonyítékom - elvitte a pénzt, amire a következő 1-2 hétben szükségem lett volna rettenetesen, hogy szerezzek pénzt hirtelenjében?

Figyelt kérdés

A saját anyám kirabolt több, mint 400 ezer forinttal, lényegében az összes félretett pénz, amire szükség lett volna az elkövetkezdendő 1-2 hétben.

Bizonyítékom nincs rá, hogy ő tette, és bizonyíték nélkül nem sok értelme van a rendőrséghez fordulni, valószínűleg én járnám csak meg, főleg, hogy azóta messze jár már az ország másik részében.


A pénzre nagyon szükség lett volna, és nem tudom, mi tévő legyek. Van bármi a hitelen kívül, ami ki tudna segíteni? Nincsenek ismerőseim, akik kölcsön tudnának adni, és ha nem is rabol ki a saját anyám, akkor is hamarosan olyan helyzetben lettem volna, hogy egy pár zoknira nem fog telni.

Létezik bármi, amit így egyedül 26 éves fejjel meg tudok tenni? Van munkám, de az magában annyit jelent szimplán, hogy nem halok éppen éhen és a számlákat be tudom fizetni.



aug. 22. 08:16
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Nem rabolt ki, csak ellopta. Ha kirabolt volna, akkor fenyegetéssel kényszerít az átadásra. Nem tudom, hogy a pénztelenségre mi a megoldás. Nem tudnék semmi okosat mondani.
aug. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Minden héten más sztorival állsz elő, de a lényeg ugyanaz: gyorsan kéne pénz.
aug. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Menj hozzá és kérd számon,lopd vissza.
aug. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1, igaz, igazad van. A megfogalmazás nem volt a legjobb, de a lényeg sajnos ugyanaz.


#2 bárcsak annyi lenne, bárcsak. Én örülnék neki a legjobban, ha nem lenne igaz, hogy ez történt.


#3 nem igazán opció. Annyit tudok biztosra, hogy az ország másik felében jár, és nekem ő helyette kell két húgomat is eltartani (mert ő elhagyta őket és a gyámjuk lettem). Meg ha nem is lennének hugaim, akikről gondoskodnom kell, akkor se tudnék utána menni. Annyit sikerült nehezen kölcsön kérni, hogy a hónap végéig legalább valamit enni tudjunk. Nem tudom az országot bejárni és keresgélni őt.

aug. 23. 07:08
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
gyámhatóság, családvédelem. Tessék segítséget kérni a hivatalos szervektől.
aug. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%

Eleve miért is kell kp-ban otthon tartani félmilliót? :D


Ennyi erővel bárki elvihette volna azt a pénzt.

aug. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tudok biztosra, hogy az ország másik felében jár, és nekem ő helyette kell két húgomat is eltartani (mert ő elhagyta őket és a gyámjuk lettem). - eddig tök hihető is volt 🤣
aug. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne a párnád alatt tartsd a pénzed, főleg, ha ilyenre számítani lehet a közvetlen környezetedben.

Ha megtakarítás, annak amúgy is jobb helye van pl. állampapírban elhelyezve, aminek a legtöbb fajtája, ha nem is hoz nagy hozamot, de legalább értéket nem veszít, és a van olyan formája, amiből a pénz azonnal kivehető, amikor szükséged van rá.

Tudsz kérni pl. előleget a munkahelyeden, adósságokba inkább ne verd magad, ha nem muszáj.

aug. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ha minden jól megy, sikerül megoldani. Vidéken élünk és Pestre akartam felköltözni, hogy ne egy isten háta mögötti kis faluban éljünk, ahol örülünk, hogy van egy bolt, meg vagy napi két busz - de talán... talán sikerülni fog.


#7 engem nem érdekel, hogy Te mit hiszel el és mit nem, örülj, hogy nem te kerültél ebbe a helyzetbe.


#8 igen, tisztában vagyok vele, hogy én hibám volt, nem is tagadom, belátom. Mondjuk úgy, hogy egy fájdalmas, kemény leckének jó volt.

aug. 30. 10:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!