Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy szálláson ágyi poloska...

Ha egy szálláson ágyi poloska van az ágyban akkor az megtapad a bőrön és úgymond haza lehet hozni a saját ágyamba? Ha igen akkor mit lehetne tenni ellene hogy ne legyen ilyen?

Figyelt kérdés
aug. 20. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szállás elfoglalásakor alaposan körbenézed az ágyat, matracot,stb. poloskára utaló jelek után kutatva.
aug. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a bőrön tapad meg, hanem a ruhákon, és igen, haza lehet vinni. Szóval ha ilyet látsz valahol, jobb, ha azonnal sarkon fordulsz.
aug. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ruhaval haza lehet vinni.

Haverék így voltak úgyhogy mindent egy nagy nejlonban vitték haza és mosták rögtön.

aug. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha esetleg nincsenek rajtam csípések ,sem bogárra utaló jelek attól még haza tudom vinni?
aug. 21. 17:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen
aug. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És hogyha mindent kimosok 60 celsius fokon otthon (minden ruhát, törölközőt stb.) akkor el lehet kerülni hogy be költözzön az ágyamba vagy akár a lakásba?
aug. 21. 22:16
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég, ha 1db életben marad és beköltözik egy tetszőleges bútorba, és nem, nem elég, mivel bár a mosás megöli, de nem tudhatod, hogy nem szabadult-e el előtte pár példány. Aztán majd szaporodnak, és felfedeznek más bútorokat is. Utólag meg már szerintem mindegy.
aug. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!