Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan békítsem ki apumat,ha...

Hogyan békítsem ki apumat,ha ki akart dobni?

Figyelt kérdés

Megcsakt a barátnőm, és szakítottunk. Ez kegyetlenül megviselt engem, naponta hoszú perceken át remegve sírtam a földön heverve.

Ma reggel 6-kor még a szüleim aludtak, csak én ébredtem föl akkor. Ki akartam szellőztetni az sgyamat, mert éreztem, hogy közel van a megbomlás. Mivel az én autóm a szervízben van, fogtam a szüleim autójának a kulcsát, és elindultam vele menni egy kört, azért hogy csak a vezetésre koncentráljak. Egy hatvan kilométeres utat jártam be a környező településeken.

Apu keresni kezdte reggel a kocsit és engem. Kétségbe volt esve, és nagyon dühös volt, mert elvittem a kocsiját.


Anyum szerint normálisan tettem, de apám ki akart tenni. Úgy tesz mint egy idegennel, nem szól hozzám.

Nekem ez nagyon rosszul esik. Mit csináljak?



Köszönöm



aug. 19. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Kérj bocsánatot és magyarázd el neki a helyzetet. Ha értelmes megérti.

De amúgy ha szeret biztos megbékül. Csak egy kis idő kell neki.

aug. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Semmit. Várd meg, amíg megnyugszik. Mért kell minden indulatkitörésre pánikkal reagálni? Majd elmúlik.
aug. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Jaja, jó lenne, ha már elmennél otthonról.
aug. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Cetlit azért hagyhattál volna hogy tudják mi a helyzet.

Kérj bocsánatot aztán majd vége lesz.

aug. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudsz sms-t írni? Kérj bocsánatot, bővített mondatokban 'oszt jóvan.
aug. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Hagyd békén. Majd megnyugszik. Aggódott érted.
aug. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem fog emiatt kidobni, tedd jóvá.
aug. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Pasi létedre minek kell ekkora drámát csinálni egy megcsalásból? Komolyan mint egy ovis. Hány éves vagy, 16?
aug. 20. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

Mondjuk én is kvára kiakadtam volna, hogyha egy sms-t nem dobsz "csak úgy" elviszed a kocsit.


Bocs, alap illemről nem hallottál?

aug. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 renton9999 válasza:
0%
kys
aug. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!