Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál, ha az egyetemista...

Mit szólnál, ha az egyetemista fiad/lányod az öt éves képzés harmadéve előtt bejelentené, hogy passziválni szeretne, és újrafelvételizni más szakra?

Figyelt kérdés
aug. 2. 09:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%
Megkérdezném, mi a terve abban az egy évben, amíg fel nem veszik, mert keresztféléven nem nagyon indul alap és osztatlan képzés. Azzal, hogy vált, semmi gond, de nyilván az ember ismeri, beszél vele, tudja, hogy szereti vagy sem, amit tanul-
aug. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
57%
interdiszciplinaritás! több irányban lesz képzett
aug. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
88%
jobb, mintha simán csak elhagyja az egyetemet
aug. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondtam, hogy ö tudja, mit akar. Jól döntött.
aug. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
44%

Amíg államin van, felőlem váltson, de amint átkerül fizetősre azt már ő állja magának.


Nem azért, mert ktsg vagyok, hanem mert nincs felesleges félmillióm LEGALÁBB félévente a tandíjra.

aug. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
52%
15, honnan szeded a legalább félmilliót? MEssze nincs ennyi a legtöbb helyen...
aug. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
33%

#16

Hagyd már. A proli fajtája életében nem járt még egyetem közelében és szerinte a gyerek azért van, hogy hasznot húzzon belőle. Aztán majd veri az asztalt a szülőtartásért

aug. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!