Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kéne tenni hogy anyám ne...

Mit kéne tenni hogy anyám ne legyen ilyen? Gyűlöli a stílusomat

Figyelt kérdés

Semmit nem enged. 17 éves vagyok, alternatív, leginkább goth stílus felé (hallgatok goth zenét is)

Anyám állandóan ordít velem már azért is ha nem olyat veszek fel ami neki tetszik. Úgy érzem, hogy lehet transznemű vagyok, és arra is mindig mondja h “fejezzem be a szivárványos/fiús hülyeséget különben ez meg az lesz”

Küldtem neki egy képet egy oldalt picit felnyírt hajról és azt írta h “unom mar a szelsosegeidet”

Annyira gyulolom mar ezt az egeszet, tömeg csajt akar csinalni belolem, azt akarja h ugy nezzek ki mint azok a lanyok akik 13 evesen elvesztettek a szuzesseguket es jo hangosan p*csaskodva nyavognak akár az óra kozepen. (Pink/feher/fekete top), verkeringest elszorito kek skinny jeans, feher sportcipo, szög egyenes haj)

Gyulolom azt a “stilust” es neki az tetszik

Hiaba nem erzem jol magam noi rovid gatyaban (a transznemuseg es az eveszavarom miatt) ram erolteti, egyik nap abban mentem de poloban mert vastagnak latom a karjaimat, o meg leszidott h akivel voltam topban volt es h ugy neztem ki mellette mint egy fiu, pedig sok lany vesz fel polot💀gyűlöli a stilusomat, 15 evesen szurattam septum piercinget, amit ugye fel lehet hajtani ugy h ne lehessen latni, de kenyszeritett h kivegyem igy osszeforrt a lyuk es a pénzemet se adta vissza… megmondtam h jo mar nincs sok ido 18 evesen ujracsinaltatom es azt mondta h “fhuuu en akkor mennyire tönkre fogom tenni a kozos kapcsolatunkat amit sose fogok tudni helyre hozni”

Egy ekszerrel amit el lehet tuntetni raadasul kiveheto?🤔🤔

Mit lehetne kezdeni vele h ne legyen ennyire konzervativ es erőszakos… egyebkent nagyok dús hajam van, azert akarnám oldalt felnyirni, de nem is az egeszet hanem mind2 oldalt egy kicsi reszt amit a hajam tobbi resze eltakar kiveve ha magas lofarokba rakom😭


júl. 23. 23:23
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
23%

Kedves Kérdező!


Akkor valószínüleg mindennek az eredője szüleid válása, ami megviselt.

Tök jó lenne, ha elhatároznád, hogy anyud és magad nem akarod ezzel a szubkultúra követéssel kicsinálni. Nagyon durva a kb. 50%-os önsebzés, öngyilkossági kisérlet statisztikája.


Kereshetnél valami olyan csoportos hobbit, amiben jól éreznéd magad, pl. ha lemennél pár kangoo, zumba órára az rögtön megpezsdítené a véred, utána jobban lenne kedved srácokkal ismerkedned is. Az gyógyítana meg legjobban ha szülő feltétlen szeretetén kívül egy neked tetsző srác szerelmét is megtapasztalnád.


#27, #54

júl. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
17%

ha fel akarod nyirni a hajad nyirasd fel, ha kiabalnhaf kiabaljon, legyel minel kevesebbet otthon

aztan ha 18 vagy dobbants, nem lesz könnyű de diakmunkaval/rendes munka mellett beutod fejezni majd a sulit

es legalabb nem mesz mellette tönkre és lesz eleted

nagyon keves az alter goth stilusu ember ne add fel magad az elmebaja miatt

júl. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
29%

Nem olvastam vegig minden kommentet, de 18 évesen dönthetsz a sorsod felől ha ez így nem jó. Elkezdesz dolgozni, bérelsz valakikkel egy szobát, a sulit egész nyugodtan lecserèlheted és estin leérettségizel, ott se végzel később a mostanihoz képest.


Nem lesz könnyű, de ha a mostani kilátástalan, nem vagy köteles még 2-3 évig ezt eltűrni.

júl. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
52%

A fiúk se csinálnak ilyeneket.

Ők se rakják teli magukat ilyen baromságokkal.

júl. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
100%

"Ez a figyelemhiány-diagnózis honnan jött, kedves doktor urak és doktornők?"

"te mit javasolnál a kérdezőnek?"


Azt, hogy ne a gyk-ról szerezzen diagnózist, hanem forduljon orvoshoz.

júl. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:

"próbáld meg az iskolában az iskolai szociális segítőt (minden iskolában van)"

Szabadságon van. Szerintem lehetőleg ne várjon addig, míg előkerül...

júl. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!