Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kéne tenni hogy anyám ne...

Mit kéne tenni hogy anyám ne legyen ilyen? Gyűlöli a stílusomat

Figyelt kérdés

Semmit nem enged. 17 éves vagyok, alternatív, leginkább goth stílus felé (hallgatok goth zenét is)

Anyám állandóan ordít velem már azért is ha nem olyat veszek fel ami neki tetszik. Úgy érzem, hogy lehet transznemű vagyok, és arra is mindig mondja h “fejezzem be a szivárványos/fiús hülyeséget különben ez meg az lesz”

Küldtem neki egy képet egy oldalt picit felnyírt hajról és azt írta h “unom mar a szelsosegeidet”

Annyira gyulolom mar ezt az egeszet, tömeg csajt akar csinalni belolem, azt akarja h ugy nezzek ki mint azok a lanyok akik 13 evesen elvesztettek a szuzesseguket es jo hangosan p*csaskodva nyavognak akár az óra kozepen. (Pink/feher/fekete top), verkeringest elszorito kek skinny jeans, feher sportcipo, szög egyenes haj)

Gyulolom azt a “stilust” es neki az tetszik

Hiaba nem erzem jol magam noi rovid gatyaban (a transznemuseg es az eveszavarom miatt) ram erolteti, egyik nap abban mentem de poloban mert vastagnak latom a karjaimat, o meg leszidott h akivel voltam topban volt es h ugy neztem ki mellette mint egy fiu, pedig sok lany vesz fel polot💀gyűlöli a stilusomat, 15 evesen szurattam septum piercinget, amit ugye fel lehet hajtani ugy h ne lehessen latni, de kenyszeritett h kivegyem igy osszeforrt a lyuk es a pénzemet se adta vissza… megmondtam h jo mar nincs sok ido 18 evesen ujracsinaltatom es azt mondta h “fhuuu en akkor mennyire tönkre fogom tenni a kozos kapcsolatunkat amit sose fogok tudni helyre hozni”

Egy ekszerrel amit el lehet tuntetni raadasul kiveheto?🤔🤔

Mit lehetne kezdeni vele h ne legyen ennyire konzervativ es erőszakos… egyebkent nagyok dús hajam van, azert akarnám oldalt felnyirni, de nem is az egeszet hanem mind2 oldalt egy kicsi reszt amit a hajam tobbi resze eltakar kiveve ha magas lofarokba rakom😭


júl. 23. 23:23
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
91%

"hánytatom magam mindennap többször"

Ebből is látszik, hogy nem vagy egészséges, tehát mindegy, hogy mit hordasz össze goth stílusról meg mindenféléről.


Arról mesélj, hogy az orvosod mit mond, mióta kezel, jársz-e hozzá rendszeresen, megteszel-e mindent, amit mond, stb.

júl. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 A kérdező kommentje:
Nem járok orvoshoz. Anyám tudja h hánytattam magam “párszor” leordított majd leszarta
júl. 24. 13:47
 43/66 anonim ***** válasza:
84%

Aki ideírkál a hányásával, meg kérkedik az evészavarral, annak semmi baja sincs. Ha napi többször hánytatnád magad, akkor nem az öltözködésed lenne a legnagyobb bajod. Mint írtam, én megjártam ezt a rohadalom poklot, pontosan tudom hogyan működik egy bulimiás gondolkodása. Pláne, hogy csoportterápiára kellett járnom évekig még akkor is, amikor már panaszmentes voltam és visszaszedtem az egészséges súlyomat.

Sima kis tömegkiscsaj vagy, aki nagyon egyedieskedni akar. Na, ezzel leszel igazán egy tucatlány. Septum pc, mint a marháknak-disznóknak. Hú de egyedi, minden harmadik tizenévesnek ott rondállik az orrában. Nem a zenehallgatás határozza meg a személyiséged, de te ezt meg a ruháidat akarod megtenni személyiségnek.

Inkább legyen egy értelmes hobbid, legyél te az éltanuló, legyél sikeres és máris kiemelkedtél. Ez az igazi egyediség, nem az, ha kilyuggatod meg összefirkálod magad és pláne nem a transzivonatra felszállás.

júl. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 A kérdező kommentje:

40-esnek mondom h igen ertek a zenéhez is, gitarozok, az elott meg 6 evet zongoraztam

Es igen nekem fontos a stilusom, soha nem oltoznék tomegnek

júl. 24. 13:50
 45/66 Metionin ***** válasza:
95%
Akkor irány a doki. Ez sokkal égetőbb probléma, mint az hogy anyád vergődik a ruháid miatt.
júl. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 A kérdező kommentje:
Mit akartok videozzan le ahogy okadok vagy mi? XD annyi gusztustalan ember van itt… nyilvan ti tudjatok eldonteni h van e eveszavarom egy par kommentbol…
júl. 24. 13:52
 47/66 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem evészavar, inkább figyelemhiányos vagy. Ez persze nem a te hibád. Sokkal inkább anyukádé. De ettől még igaz, hogy valószínűleg nálad ez egy amolyan "hé figyeljetek rám, szeressetek, sajnáljatok, segítsetek rajtam" dolog.

Tudom miről beszélek, én is jártam ebben a cipőben, csak én nem tiniként, hanem felnőttként, így nem könyvelték el tini hisztinek. Szóval nálad is valószínűleg önbizalom hiány, önértékelési gondol vannak, plusz még mellé jön a sok behatás, hogy attól leszel valaki, ha transz vagy, vagy meleg, vagy gót vagy akármi. Pszichológushoz segíthet.

júl. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
96%
Vagy kamu vagy egy elég komolyan beteg emberről van szó. Valszeg eleg nagy figyelemhiánya is van. És minden egyes válasszal csak etetitek. Kérdező, te meg menj orvoshoz
júl. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
100%
-hoz
júl. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
89%
Nem lehet véletlen, hogy már többen is írták, hogy figyelemhiányos vagy.
júl. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!