Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nekem kell anyámat...

Miért nekem kell anyámat bíztatni arra hogy menjenek el nyaralni?

Figyelt kérdés
A család (akkor még 3-an) legutoljára 2019-ben volt nyaralni. Covid beütött, lett egy kistesóm aki most 3 éves. Anyám most kezdett el nyaralásokat nézegetni, hogy jaj milyen jó lenne elmenni de ugye 500 ezer alatt egy hétre nagyon nincsen szállás. Apám engem pesztrál azzal hogy beszéljem rá anyámat hogy menjenek el egy hétre. Oké menjenek, de nem én döntök róla. Anyám elmenne de ugye 500 ezer egy nagy kiadás lenne. Engem nem vinnének el + hiába mondom anyumnak, hogy menjenek el mindig jön egy kifogás hogy "drága" vagy "aki már volt ott ezt meg az a negatívumot írta a helyről" stb stb. Apám képtelen rábeszélni őt erre. De ha meg nem megy el sehova sem az a baj. Mit tegyek?
júl. 11. 21:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
47%
Pszichológus foglalkozik a problémáddal.
júl. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
40%

bo oking.com/Share-BghsEGj

218 euro 7 nspra ket fonek. Akkora kamu h nincs szallas 500 ezer alatt.

Bulgaria napospart. Vonat visz kozvetlen Budspestrol.

júl. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
81%

Nem kell bíztatnod senkit.

Ők nem akarnak igazán nyaralni. Mert aki akar az gyűjt rá. Aki akar az nem csak 500 ezre nyaraláson gondolkodik, hanem sokkal sokkal olcsóbban is megúszhatja. Nem csak 8 napokra lehet menni. Nekem a 4 is elég.

Szóval ne foglalkozz velük. Majd ha akarnak igazán akkor mennek is.

Abban mondjuk igaza van, hogy otthon igazán nem lehet. Elkell menni, kiszakadni, hiába vagyok itthon csak kimosok, csak készítek kaját stb… ott meg pont ezt nem kell.

júl. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
81%
Itt tényleg csak neked van bajod meg kene nézned egy agyturkaszt
júl. 13. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!