Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőnek nem biztatni kéne a...

Szülőnek nem biztatni kéne a gyerekét, ahelyett hogy lehúzza? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

3 éve említettem anyukámnak, hogy szeretném megcsináltatni a melleim, támogató volt, először örültem is. Telt az idő, és úgy döntöttem inkább nem csináltatom meg, mert elkezdtem olvasgatni a témában, és sok embernek volt problémája az implantátummal a szervezete nem bírta. Illetve nagyon felmentek az árak is. Nos gondoltam mivel támogató volt az anyukám, elmondom neki, de nem a megértés fogadott, meg hogy figyelek az egészségemre, hanem hogy csináltassam meg, mert az kell..a sokba kerülre pedig az volt a válasza, hogy dehogy sok.

Most belekezdtem a korona projektbe. Volt ragasztott fogszabályzóm, és a fogorvos ahogyan leszedte, sajnos lejött a fogzománc a fogaimról kicsit, ami engem esztétikailag nagyon zavart. Az első 2 fogam érinti ez, a többin rajta maradt. Belevágtam a koronába, hogy szép legyen. Erre most kora reggelről munkába készülődés közben már mondta, hogy szép lesz a fogam, de a szomszédos fogakra is kéne.


2023. okt. 4. 04:44
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Ebben mi a lehúzó? Egy ellenérvet hoztál fel neki az implantátum ellen, hogy drága, mire ő támogatólag azt mondta, nem is az, mert tudja, hogy akarod. A koronát is támogatja, de megjegyezte, hogy több fogadra is mehetne.
2023. okt. 4. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Talán majd ha azt mondod, hogy nem szeretnél mellett csináltatni, mert rájöttél, hogy így is szépek, akkor fog támogatni abban, hogy ne legyen mellnagyobbításod.
2023. okt. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Hát nem tudom mi az alap méret de na... Nem kéne tényleg elindulni a plasztikcsajok útján.
2023. okt. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
A szülőnek nem kell minden hülyeségre bólogatnia ( 2 hét múlva meg az ellenkezőjére) Hanem őszinte, használható jótanácsokat kellene adnia a gyerekének.Én ezt várnám el tőle.
2023. okt. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én gondolkodtam/ még mindig hogy megkéne csináltatni, de megmondom őszintén én félek tőle. Ha elcseszik cseszhetem magam...rosszabb lesz mint volt. A pénzen kívül még ez az ami visszatart. Pedig nekem nem implantátum kellene hanem "csak" felvarrás.

Indokold meg neki miért nem. Bár amikor én ezt mondtam nekem azt mondták hogy fogadjam el így ahogy van, ígyis jó.

Mond el neki is azokat amiket itt leírtál.

2023. okt. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%
7-járj utána, jó sebészt kell választani. Évek múlva ugyis rászánod magad. Akkor meg bánni fogod, hogy miért nem csináltattad meg hamarabb (tapasztalatból mondom)
2023. okt. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%

A szules utan termelodik a tej aztan ott az implantatum..

En inkabb gyerekek utan csinaltatnam csak meg.

2023. okt. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
9- nem akar implantátumot, csak felvarratást.de tény, hogy gyerek, és szoptatás UTÁN alkalmasabb megcsináltatni. Ha előtte műtik, nem valószínű, hogy lesz teje és ráadásul megnyúlik megint a bőr.
2023. okt. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
Nő vagy?
2023. okt. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy gyerekünk már van. Második nem tudom hogy lesz e, de egyelőre másra gyűjtünk. Majd meglátom ha úgy alakul. Azért köszi:)
2023. okt. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!