Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Férjemnek van egy 10 éves fia, aki nálunk van hétköznap, hétvégére megy el az anyukajahoz. Van egy kozos 2 éves gyerekünk is. Én fürdetek / altatok alapvetően, a férjem pedig rendezte a Nagyfiút, hétvégén pedig “besegített” nekem, szombatonként ő ébredt néha a kozos fiunkhoz, mentek piacozni, játszóterezni. Kitalálta, hogy a nagyfiát beiratja egy tehetséggondozási programba, ami havi 2 hétvége, ilyenkor pénteken is itt fog aludni, és szombaton viszi / hozza erre a programra.

Amikor kifakadtam neki, hogy ez nagyon rosszul esik, mert így oda lesz a szombatunk, így reagált: “milyen szombat? Úgy is egész nap csak az altatásból fog állni, altatod az egyik gyereket, aztán a másikat” (Ja mert decemberben jön a kistesó)

Szerintetek rosszul látom a helyzetet? Jogosan bántódtam meg?



júl. 9. 20:42
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
24%
#30 Már megmondta, de nem jutott vele semmire. Kérdező, nálatok lakik a gyerek, vagy csak le van passzolva? Ha hétvégén az anyjánál van, vigye ő ezekre a foglalkozásokra. Akárhogy is, de igencsak bevásároltál a férjeddel.
júl. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
74%

De ha az a gyerek kozos lenne. Melle a kicsi meg az ujszulott akkor mindennap 2x leszopna a ferfét, hogy mennyit foglalkozik es segit a gyerekekek korul mert ha mar a nagyot o rendezi a kicsivel + ujszulottel konyebb a nonek.

Na meg persze ha nonek lenne kolyke akit hozott magaval akkor jonne rogon ha kell a tehen kelljen a borja is szoveg.

Na forditva is ugyan ez a helyzet.


Ha ilyen egy utalatos no vagy miert jottel ossze gyerekes pasival ?

júl. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
29%
32 mert ha mindhárom gyerek közös lenne akkor tök rendben lenne, hogy az apja csak a nagyobbal foglalkozik a 2 kicsit meg oldja meg az anyja? Érdekes… Oké, foglalkozzon az apja ugyanannyit az összes gyerekével, de az nagyon nincs rendben, hogy ő csak a naggyal foglalkozik akivel màr nyilván kevesebb a gond. Amúgy én azt látom szándékosan csinálja, ahogy a válaszából is lejött, ő köszöni, de nem kér az egész napos csecsemő üvöltésből, inkább lelép a naggyal. Nyugodj meg, ebből majd az lesz a következő hogy a szombati tehetséggondozás után elmennek még egyet fagyizni, játszóházba, kirándulni, aztán azt veszed észre, hogy egyre kevesebbet van otthon
júl. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
29%
Még mindig nem derült ki, hogy a gyerek velük él vagy csak ott van?
júl. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
76%
A kérdező megint eltűnt
júl. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, de nehogy már azon múljon a gyerek tehetséggondozó programja, hogy nekem odalesz-e a szombatod vagy sem...
júl. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!